TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przewozy Regionalne dalej wyprzedają. Cztery siódemki do wzięcia
InfoRail.pl - Opublikowano: 16.07.2019 10:21:02
Przewozy Regionalne dalej wyprzedają. Cztery siódemki do wzięcia

Przewozy Regionalne wystawiły na sprzedać cztery lokomotywy serii EU/P07 od kilku lat odstawione w Toruniu Kluczykach.

Przewozy Regionalne wystawiły na sprzedać cztery lokomotywy serii EU/P07 od kilku lat odstawione w Toruniu Kluczykach.

Do kupienia są elektrowozy o numerach 154, 155, 160 oraz 207, wszystkie wyprodukowane w 1971 roku. W 2011 roku zostały one odkupione od PKP Intercity za 960 tys. zł za sztukę. Teraz ich ceny wahają się od 320 do 350 tys. zł. Przez wiele lat lokomotywy gniły "w krzakach", bo przewoźnik nie miał pomysłu co z nimi zrobić. Wcześniej Przewozy Regionalne sprzedały dwa elektrowozy, o numerach 064 i 071. Trafiły one do firmy Tabor Dębica.

O dziwo lokomotywy nie trafią na złom i będą mogły być dalej eksploatowane. Oferty na ich zakup można składać do 26 lipca 2019 roku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
lokomotywa
Przewozy Regionalne
EU07
 • Marian Gosik – 16.07.2019

  Kupili za miliony żeby stały i rdzewiały a teraz chcą sprzedać do dalszej eksploatacji... Dziwne myślenie w PRach 👌👌👌

 • Bartosz Ostojski – 16.07.2019

  Dofinansowanie cofnęli temu nie mieli za co modernizować

 • Łukasz Butryn – 16.07.2019

  Może i lepiej, bo PESA tylko by je popsuła 😁 A na poważnie, to dla mnie już kompletnie nie jest jasne w jakim kierunku idą PR-y. Strategia tej spółki, kiedyś sensowna i pozwalającą myśleć o normalnej przyszłości i działalności, dziś to jakiś postprlowski skansen. Z bieda oferta, bieda taborem i coraz gorszą ofertą. Kosztem IC, które tak samo, krok po kroku, z roku na rok, sobie tonie.

 • Michał Paweł Łukasz – 16.07.2019

  PKP, czyli myślenie z prlu, "mój mąż jest z zawodu dyrektorem"...

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.