TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przetarg Przewozów Regionalnych. Z terminem składania ofert do 28.03.2019
InfoRail.pl - Opublikowano: 13.05.2019 10:03:59 1 komentarz
Przetarg Przewozów Regionalnych. Z terminem składania ofert do 28.03.2019

10 maja 2019 roku Przewozy Regionalne Zakład Naprawy Taboru w Kruszewcu ogłosiły przetarg na dostawę nagrzewnic.

10 maja 2019 roku Przewozy Regionalne Zakład Naprawy Taboru w Kruszewcu ogłosiły przetarg na dostawę nagrzewnic.

Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie termin składania ofert. A ten został oznaczony jako 28 marca 2019 roku. Co więcej pytania do ogłoszenia można składać do 26 marca 2019 roku. Co prawda Przewozy Regionalne zastrzegły, że postępowanie może zakończyć się brakiem wyboru oferty w przypadku przekroczenia szacowanych środków. O niezłożeniu ofert w terminie jednak nie ma mowy.

Trzymamy kciuki za potencjalnych oferentów, wydaje nam się jednak, że nagrzewnic nie będzie. Może to i lepiej, w EN57 Przewozów Regionalnych i tak zwykle bywa gorąco…Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
  • zxcvbnm – 14.05.2019

    Co tu się dziwić, że PolRegio funkcjonuje jak funkcjonuje... Nie wiedzą nawet gdzie i w jakim czasie żyją...Ale serio, jak można podać mocno minioną datę w przetargu? Ktoś to przecież chyba zatwierdzał.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.