TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przetarg na naprawy EW60 ponownie unieważniony
InfoRail.pl - Opublikowano: 13.08.2018 09:19:45
Przetarg na naprawy EW60 ponownie unieważniony (foto: KM)

Tak, jak przypuszczaliśmy Koleje Mazowieckie unieważniły przetarg na naprawy dwóch jednostek EW60.

Tak, jak przypuszczaliśmy Koleje Mazowieckie unieważniły przetarg na naprawy dwóch jednostek EW60.

Przypomnijmy. Ofertę złożyły tylko ZNTK Mińsk Mazowiecki. Ale znacznie przekroczyła ona szacunki zamawiającego. Spółka usługę wyceniła na 4.526.400,00 zł brutto, podczas gdy przewoźnik chciał na ten cel przeznaczyć 2.890.500,00 zł brutto.

Wykonawca zobowiązał się wykonać usługę do 31 grudnia 2019 roku i udzielić 24-miesięcznej gwarancji na każdy pojazd.

Przypomnijmy, że to już drugie podejście do naprawy EW60. Przy pierwszym nie wpłynęła żadna oferta. Zamówienie obejmowało wykonanie 2 napraw w poziomie utrzymania P4 elektrycznych zespołów trakcyjnych serii EW60 (typ 6WEb) z wyłączeniem silników trakcyjnych typu LK435X6, które zamawiający chciał naprawić we własnym zakresie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
EW60
P4
ZNTK Mińsk Mazowiecki
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.