TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przetarg na ezt-y dla PKP IC: Jeszcze tydzień dłużej czekamy na oferty
InfoRail.pl - Opublikowano: 28.12.2018 11:10:38 3 komentarze
Przetarg na ezt-y dla PKP IC: Jeszcze tydzień dłużej czekamy na oferty

Mamy kolejną zmianę terminu w przetargu na dostawę 12 elektrycznych zespołów trakcyjnych wraz ze świadczeniem usług utrzymania dla PKP Intercity.

Mamy kolejną zmianę terminu w przetargu na dostawę 12 elektrycznych zespołów trakcyjnych wraz ze świadczeniem usług utrzymania dla PKP Intercity.

Tym razem odroczenie jest krótsze, bo tygodniowe, z 15 na 22 stycznia 2019 roku.

Zmienia się też nieco opis przedmiotu zamówienia. Zamiast:

1) dostawy pierwszych 2 Pojazdów objętych zamówieniem, w terminie do 18 miesięcy od dnia wejścia w życie umowy. Dostawa kolejnych 10 Pojazdów objętych zamówieniem nastąpi w terminie do 48 miesięcy od dnia wejścia w życie umowy, lecz nie wcześniej niż po zakończeniu 6-miesięcznej eksploatacji obserwowanej pierwszych 2 Pojazdów.

powinno być:

1) dostawy pierwszych 2 Pojazdów objętych zamówieniem, w terminie do 18 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Dostawa kolejnych 10 Pojazdów objętych zamówieniem nastąpi w terminie do 48 miesięcy od zawarcia umowy, lecz nie wcześniej niż po zakończeniu 6-miesięcznej eksploatacji obserwowanej pierwszych 2 Pojazdów.

Z niecierpliwością czekamy zatem na oferty!Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
ezt
przetarg
 • Krzysztof Kawa – 28.12.2018

  No co? Przecież Pesa musi wyjść na prostą, by mogli z nimi podpisać umowę.

 • Adam Kieryluk – 28.12.2018

  Ale Pieszczoch w kulki leci. Normalnie hit roku 2018. 🙂

 • Edi666 – 29.12.2018

  Pesa i tak nie spełnia kryterium doświadczenia ani płynności finansowej.

 • DarekP – 01.01.2019

  W przypadku umowy na Combi upłynęło ponad pół roku po ogłoszeniu wyniku, zanim Pesa podpisała umowę, więc można spokojnie liczyć 24 miesiące na pierwsze 2 sztuki. Mam nadzieję, że Stadler lub Newag się jednak pokusi, by Pesa musiała się choć trochę postarać z ofertą.

 • jatal – 03.01.2019

  @ DarekP - Ale co masz na myśli? Przecież gdy ofert jest więcej niż jedna (a tak pewnie będzie) to zawartość jednej oferty w żaden sposób nie zależy od zawartości innych ofert.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.