TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Przerwy w kursowaniu pociągów na odcinku Olsztyn-Malbork i w Toruniu
InfoRail.pl - Opublikowano: 23.08.2019 10:37:58
Przerwy w kursowaniu pociągów na odcinku Olsztyn-Malbork i w Toruniu

W niedzielę 1 września 2019 roku wchodzi w życie korekta rocznego rozkładu jazdy. Będzie obowiązywać do 19 października 2019 roku.

W niedzielę 1 września 2019 roku wchodzi w życie korekta rocznego rozkładu jazdy. Będzie obowiązywać do 19 października 2019 roku.

O zmianach w Radomiu i Zakopanem już pisaliśmy. Ale to nie jedyne utrudnienia. Prace modernizacyjne prowadzone przez zarządcę sieci kolejowej powodują przerwę w ruchu na odcinku Olsztyn – Malbork. Pociągi:

TLK Rybak rel. Białystok – Szczecin – Białystok;

IC Żuławy rel. Olsztyn – Szczecin – Olsztyn;

TLK Gryf rel. Olsztyn – Szczecin – Olsztyn;

TLK Branicki rel. Kraków – Gdynia – Kraków;

pojadą trasą okrężną przez stację Iława Główna. Do stacji, które będą pomijane – Elbląg, Morąg i Pasłęk zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa (ZKA).

Pociąg TLK Stańczyk będzie kursować w skróconej relacji Szczecin – Gutkowo – Szczecin, a na odcinku Gutkowo – Olsztyn Główny – Gutkowo do dyspozycji pasażerów będzie ZKA.

Od 5 do 10 października nastąpi krótkotrwała przerwa w ruchu na odcinku Toruń Miasto – Toruń Wschodni. Na odcinku Toruń Główny – Toruń Wschodni zostanie uruchomiona ZKA dla pociągów:

TLK Drwęca rel. Olsztyn – Poznań – Olsztyn;

IC Jeziorak rel. Olsztyn – Poznań – Olsztyn;

TLK Ukiel rel. Olsztyn – Kraków – Olsztyn;

IC Mamry rel. Białystok – Wrocław Gł. – Białystok.

Składy nie będą zatrzymywać się na stacji Toruń Miasto. Dodatkowo w terminie 4 – 9/10 października pociąg TLK Ustronie rel. Kołobrzeg – Przemyśl – Kołobrzeg zostanie skierowany na trasę objazdową na odcinku Toruń Główny – Tczew i będzie przejeżdżać przez stację Bydgoszcz Główna. W tym czasie pominie Iławę, Prabuty i Malbork.

Od 1 do 15 września pociąg IC Daszyński/Soła rel. Białystok – Żywiec/Zwardoń nie będzie kursować na odcinku Białystok – Warszawa Wschodnia.

W dniach od 4 do 24 września wprowadzona zostanie przerwa w ruchu na odcinku Hurko –Medyka i w stacji Medyka. W związku z tym, zawieszone zostanie kursowanie pociągu MP Lwów Express rel. Wrocław – Lwów – Wrocław z wagonami bezpośrednimi do Kijowa.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
rozkład jazdy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.