TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Promocja dla Lublina w PolskimBusie
InfoBus.pl - Opublikowano: 12.10.2017 10:19:11
Promocja dla Lublina w PolskimBusie

Z Lublina do Wrocławia, Gdańska, Poznania, Łodzi i Elbląga. Podróże łączone PolskimBusem z promocją -30%

Z Lublina do Wrocławia, Gdańska, Poznania, Łodzi i Elbląga. Podróże łączone PolskimBusem z promocją -30%.

Teraz jest możliwość zaplanowania wyjazdu z Lublina do Wrocławia, Łodzi, Poznania, Elbląga i Gdańska - taniej, w ramach zaledwie jednego wyszukania i jednej transakcji.

Kupując bilety na podróże pomiędzy 11 a 31 października, każdy kto użyje specjalnego kodu promocyjnego: LBN, otrzyma cenę niższą o 30%. Specjalna oferta trwa od teraz do 22 października.

Dzięki nowej ofercie połączone zostają miasta, które do tej pory nie były ze sobą bezpośrednio skomunikowane w ramach siatki połączeń PolskiBus.com. Podróże łączone umożliwiają wybranie się w podróż z dogodną przesiadką w Warszawie bez konieczności zakupu kilku biletów.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
PolskiBus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.