TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Prawie 156 mln zł netto na informację pasażerską
InfoRail.pl - Opublikowano: 21.01.2019 09:24:25
Prawie 156 mln zł netto na informację pasażerską

PKP Polskie Linie Kolejowe ogłosiły właśnie przetarg na dostawę i instalację elementów prezentacji dynamicznej informacji pasażerskiej .

PKP Polskie Linie Kolejowe ogłosiły właśnie przetarg na dostawę i instalację elementów prezentacji dynamicznej informacji pasażerskiej oraz systemu monitoringu wizyjnego wraz z infrastrukturą techniczną na dworcach, stacjach i przystankach kolejowych oraz obiektach powiązanych technologicznie.

Zwycięzca za wykonane prace dostanie 158 905 469.06 PLN netto. Jest zatem o co powalczyć. Kryteria wyboru stanowią: cena – 80% oraz 20%. Oferty można składać do 7 marca 2019 roku.

Na wykonanie prac będzie 30 miesięcy. Zamówienie będzie dofinansowane ze środków unijnych. Nie wymagane jest doświadczenie techniczne. Trzeba natomiast wpłacić wadium w wysokości2 300 000,00 PLN.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP PLK
informacja pasażerska
stacja
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.