TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Praca w Kolejach Śląskich – przewoźnik zaprasza na Dzień Kariery
InfoRail.pl - Opublikowano: 05.07.2018 13:32:18
Praca w Kolejach Śląskich – przewoźnik zaprasza na Dzień Kariery

W sobotę 21 lipca Koleje Śląskie zapraszają wszystkie osoby zainteresowane pracą na dzień otwarty, który odbędzie się w siedzibie spółki.

W sobotę 21 lipca Koleje Śląskie zapraszają wszystkie osoby zainteresowane pracą na dzień otwarty, który odbędzie się w siedzibie spółki.

Przewoźnik szczególnie zachęca do odwiedzin kandydatów na stanowiska maszynisty elektrycznych pojazdów trakcyjnych, elektromontera i elektrotechnika oraz sprzątacza taboru kolejowego.

W ramach wydarzenia będzie można m.in. spotkać się z maszynistami pracującymi w spółce oraz przyjrzeć się niektórym pojazdom z parku taborowego przewoźnika. Do dyspozycji kandydatów będą również pracownicy Działu Kadr, z którymi będzie można porozmawiać o warunkach zatrudnienia, a także od razu zostawić swoje CV.

Wśród atrakcji przewidzianych na ten dzień znajduje się również możliwość zwiedzenia siedziby spółki, w tym m.in. hali napraw. Przedstawiciele Kolei Śląskich będą oprowadzać po bazie zainteresowanych gości o godzinach 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30 i 15:30. Nie zabraknie również poczęstunku dla uczestników spotkania.

Firma zachęca wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia swojej siedziby przy ulicy Raciborskiej 58 w Katowicach 21 lipca w godzinach 10:00 – 16:00 i sprawdzenia "od kuchni" jak pracuje się w Kolejach Śląskich!Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie
  • Czajek Patryk Czajowski – 08.07.2018

    Anastazja Ka a może tak rzucić wszytko i wyjechać? BierzMacieja i ratujecie się 😂

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.