TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pożar miejskiego autobusu po kolizji z osobówką
InfoBus.pl - Opublikowano: 11.10.2018 11:00:52
Pożar miejskiego autobusu po kolizji z osobówką; fot. KP PSP w Legionowie

9 października, w Nieporęcie, osobowe volvo najechało na tył autobusu miejskiego, który następnie stanął w płomieniach. Na szczęście, nikomu nic się nie stało.

9 października, w Nieporęcie, tuż przed godzina 22. volvo prowadzone przez 39-latkę zderzyło się z miejskim autobusem, który po zdarzeniu niemal doszczętnie spłonął. Częściowo nadpaliło się także osobowe volvo sprawcy kolizji.

Na miejscu oprócz policjantów pracowali także strażacy oraz załoga karetki pogotowia, która udzieliła 39-latce doraźnej pomocy medycznej i nie było potrzeby hospitalizacji sprawcy kolizji. Autobusem kierował 48-letni mężczyzna. Oboje kierowcy uczestniczący w zdarzeniu byli trzeźwi.

Szczęśliwie w autobusie oprócz kierującego, nie było pasażerów i całe zdarzenie zostało zakwalifikowane przez policjantów jako kolizja.

Policjanci po przyjeździe na miejsce zdarzenia nie mieli też wątpliwości, kto jest winny niedostosowania prędkości do warunków panujących wówczas na drodze i ukarali 39-latkę mandatem karnym.

Na miejscu zdarzenia interweniowały wszystkie służby ratunkowe działające w legionowskim powiecie – policja, pogotowie ratunkowe oraz 5 zastępów strażackich. Strażacy gasili pożar autobusu i zabezpieczali miejsce zdarzenia przez przeszło 4 godziny. Niestety, autobus na skutek tego pożaru został całkowicie zniszczony i obecnie nie nadaje się do żadnego użytku.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
pożar
Mazowieckie