TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PolskiBus z promocją na ... wtorek
InfoBus.pl - Opublikowano: 11.10.2017 11:45:51
PolskiBus z promocją na …. wtorek

Przewoźnik obniży o 30% ceny biletów na wszystkie wtorkowe podróże.

PolskiBus rozpoczyna wyjątkową akcję "Październikowe wtorki", dzięki której za podróż w każdy wtorek do końca bieżącego miesiąca zapłacisz 30% mniej.

Przykładowo, na bilet z Krakowa do Pragi masz szansę wydać jedynie 17,50 zł, a z Warszawy do Gdańska pojechać nawet za… 3,50 zł.

Bilety w 30% niższych cenach możesz kupić do 31 października, korzystając z kodu promocyjnego: WTOREK.

Oferta dotyczy wszystkich kursów realizowanych przez PolskiBus.com w dniach 10, 17, 24 oraz 31 października. Tym razem nie musisz się obawiać, że okazja ucieknie Ci sprzed nosa – pula biletów objętych promocją NIE jest ograniczona!Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
PolskiBus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.