TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PolskiBus rozszerza współpracę z Eurolines
InfoBus.pl - Opublikowano: 22.11.2017 13:49:40
PolskiBus rozszerza współpracę z Eurolines

Przewoźnik uruchamia bilety łączone do czterech miast w krajach nadbałtyckich.

Przewoźnik uruchamia bilety łączone do czterech miast w krajach nadbałtyckich.

-"Wchodząc w kolejny etap współpracy z przewoźnikiem Eurolines Lt. przekazujemy do dyspozycji pasażerów możliwość zaplanowania podróży łączonej z Krakowa, Katowic, Kielc, Częstochowy, Radomia, Budapesztu, Wiednia, Bratysławy oraz Brna do trzech krajów bałtyckich! Już teraz możecie kupować bilety w ramach jednej, szybkiej transakcji w atrakcyjnych cenach do Wilna, Rygi, Kowna czy Tallinna - informuje Piotr Pogonowski, dyrektor marketingu i komunikacji PolskiBus.com.

Aby zakupić bilet, wystarczy wybrać miasto wyjazdu oraz miasto docelowe w wyszukiwarce. System automatycznie pokaże możliwe połączenie skomunikowane z dogodną przesiadką w Warszawie. Zakup biletu na podróż łączoną odbywa się w ramach jednej transakcji.

Pasażerowie odbywający podróż łączoną będą wpuszczani na pokład autokaru na podstawie e-biletu PolskiBus.com, Na odcinku linii E4 Pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów Eurolines Lt.,

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
PolskiBus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.