TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PolskiBus otwiera kalendarz na jesień
InfoBus.pl - Opublikowano: 03.07.2017 13:33:03
PolskiBus otwiera kalendarz na jesień

Platforma PolskiBus udostępniła bilety na jesienne podróże - do 30.11.2017 r. Nowa pula to także tysiące biletów od 1 zł + 1 zł OR.

3 lipca 2017 r. platforma PolskiBus udostępniła bilety na jesienne podróże - do 30.11.2017 r. Nowa pula to także tysiące biletów od 1 zł + 1 zł OR.

-"Długo wyczekiwany kalendarz na jesienne podróże właśnie wystartował! To najlepsza okazja, aby już teraz zaplanować powrót na studia, bądź podróż związaną z Dniem Wszystkich Świętych. Szczególnie, że tysiące biletów za 1 zł trafiło do naszej sprzedaży. Pamiętajmy, że jak zwykle trafiają one tylko do najszybszych, także nie ma na co czekać. Najlepsze ceny na rynku czekają na Was na www.polskibus.com. – mówi Piotr Pogonowski dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Pasażerowie podróżujący autokarami PolskiBus.com mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi, wygodne odchylane i rozsuwane skórzane fotele wyposażone w pasy bezpieczeństwa, gniazdka elektryczne, klimatyzację, toaletę oraz możliwość zabrania wózka inwalidzkiego.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
PolskiBus
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.