TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PolskiBus na Fabrycznym, łatwiejsze przesiadki do pociągów
InfoRail.pl - Opublikowano: 27.01.2017 11:30:50 2 komentarze
PolskiBus na Fabrycznym, łatwiejsze przesiadki do pociągów

Od połowy lutego czerwone autobusy PolskiegoBusa będą zatrzymywać się na dworcu Łódź Fabryczna. Dotychczas z tego obiektu korzystał jedynie LEO Express.

Od połowy lutego czerwone autobusy PolskiegoBusa będą zatrzymywać się na dworcu Łódź Fabryczna. Dotychczas z tego obiektu korzystał jedynie LEO Express.

Przewoźnik poinformował, że w celu zwiększenia komfortu podróży oraz zwiększenia możliwości komunikacyjnych zmienia miejsce postoju i nie będzie się już zatrzymywał na dworcu Łódź Kaliska.

Stale podnosimy jakość naszych usług i poszukujemy obszarów, w których jeszcze bardziej możemy podnosić komfort podróżowania dla naszych Pasażerów. W związku z tym przenosimy nasz przystanek w Łodzi na nowy dworzec Łódź Fabryczna. To najnowocześniejszy dworzec kolejowy oraz autobusowy w centrum Łodzi, który daje Pasażerom możliwość jeszcze lepszego skomunikowania swojej podróży oraz dogodnej przesiadki, a bliskość komunikacji miejskiej ułatwia transport lokalny, jeśli ów przystanek jest docelowym. Mamy nadzieje, że ta zmiana przypadnie do gustu Podróżnym i jeszcze chętniej będą podróżować z nami z oraz do Łodzi ? mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Zmiana przystanku wejdzie w życie od 14 lutego tego roku. Na terenie dworca umieszone są tablice elektroniczne, które będą informowały Pasażerów o godzinach odjazdów i numerach peronów, z których będą ruszały autokary. Zmiany obowiązują dla wszystkich tras przebiegających przez Łódź, tj. linii: P3 Warszawa ? Berlin ZOB, P4 Warszawa ? Wrocław/Praga oraz P12 Gdańsk ? Rzeszów/Wiedeń. Godziny przyjazdów / odjazdów nie ulegną zmianie.

Warto dodać, że na dworcu Łódź Fabryczna, święcącym jak dotychczas pustkami, będzie możliwość przesiadki do pociągów PKP Intercity, Przewozów Regionalnych i ŁKA. Znaczna część połączeń kolejowych została bowiem wraz z nowym rozkładem jazdy przeniesiona właśnie na Fabryczny.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus
Łódź
dworzec
  • KRIS – 27.01.2017

    Czy Polskiego Busa nie obowiązuje przepis ustawy o transporcie drogowym, w którym są podane terminy kiedy można zmieniać zezwolenie (rozkład jazdy). Najbliższy możliwy termin to 1 Marzec 2017 jakim prawem PB robi to 14 lutego???

  • Bozia – 30.01.2017

    Nie zaklinajcie rzeczywistości, przenosiny PolskiegoBusa na DŁF to ogromny cios w PKP IC. Wszystkie autobusy będą teraz docierać do centrum miasta, za to PKP IC dociera tylko kursami z Warszawy i po jednym ogryzku do Krakowa i Szczecina przez Poznań, reszta tylko z odległego Widzewa, czy wężykowaniem przez Chojny i Kaliski.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.