TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Polska woda w (nie)polskich pociągach
InfoRail.pl - Opublikowano: 19.07.2018 10:05:15
Polska woda w (nie)polskich pociągach

Zmieniła się woda w pociągach polskiego przewoźnika. Zamiast wody produkowanej przez globalne, zagraniczne firmy serwowana jest woda Ostromecko – podaje Klub Jagielloński.

Zmieniła się woda w pociągach polskiego przewoźnika. Zamiast wody produkowanej przez globalne, zagraniczne firmy serwowana jest woda Ostromecko – podaje Klub Jagielloński.

Wszystko wskazuje na to, że to nie koniec. Ww. organizacja bierze się teraz za soki i piwo, które sprzedawane jest w pociągach. Te również nie są polskie. Mamy nadzieję to dopiero początek zmian, a 100% polskie produkty będą coraz powszechniej dostępne w państwowych firmach, instytucjach publicznych, jak i przedsiębiorstwach prywatnych – pisze Klub Jagielloński.

Ciekawi jesteśmy czy ww. organizacja ma świadomość, że nie wszystkie pociągi, w których serwowana jest ta polska woda nie są polskie. Czy zostaną podjęte działania do zamiany ich na polskie?

Wspomniany Klub nie jest jedyny w swoich działaniach. Jak już kilkukrotnie informowaliśmy na łamach InfoRail.pl także posłowie domagali się zamiany nie polskich produktów na polskie. Działania te nie przyniosły wówczas skutku, ale jak widać wodę udało się zamienić. Na polską.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
tabor
 • Marcin Pinkosz – 19.07.2018

  Co w tym złego?

 • Michał R. Kowalski – 19.07.2018

  Czekamy na kawę z polskich plantacji

 • Prądnik Biały Zachód – 19.07.2018

  Kolejnym krokiem będzie zamiana wody zwykłej na święconą.

 • Eryk Przewoźny – 19.07.2018

  Zabierajcie tą gównianą wodę. Tego nie da się pić...

 • Mateusz Perowicz – 19.07.2018

  Odrobina dociekliwości przydałaby się przed publikacją. Początkiem akcji była analiza menu pokładowego różnych europejskich przewoźników. Wniosek był prosty. Wszyscy wspierają siebie, a my wspieramy wszystkich. W menu innych przewoźników nie ma polskich produktów. Dlaczego u Nas miałby być zagraniczne? Wszystko opisane tutaj. https://klubjagiellonski.pl/2018/04/03/w-polskim-pociagu-napijesz-sie-tylko-niepolskiej-wody/

 • Leszek Przewoźny – 19.07.2018

  Tylko mam pytanie które firmy są w całości Polskie? Większość mieści się tylko w Polsce.

 • Bartosz Ząbek – 19.07.2018

  Jak na te pare akapitów to słaba notka, bo artykułem tego bym nie nazwał.

 • Kamil Kolmer – 19.07.2018

  I bardzo dobrze. Koniec z zagranicznym syfem. Wystarczy, że transport został zdominowany przez pojazdy z innych krajów. Ale dla polaczków woda z zachodu lepsza bo 65 mln lat temu wyszczały ją "zachodnie" dinozaury. Maciek Dąbrowski

 • Grze Gorz – 19.07.2018

  Jaką cole pijecie lub wolicie? Pepsi, coca cola czy może cola polskiego producenta? Warto zadać sobie to pytanie...

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.