TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Polonus obniża ceny biletów do Lwowa. O 20%!
InfoBus.pl - Opublikowano: 21.10.2019 16:22:52
Polonus obniża ceny biletów do Lwowa. O 20%!

Teraz pojedziesz z Polonusem z Warszawy do Lwowa taniej o 20%.

Polonus udostępnił swoim pasażerom atrakcyjną promocję na podróże nowoczesnymi i komfortowymi autokarami do Lwowa. Dzięki udostępnionej puli biletów w atrakcyjnych cenach podróż jest tańsza nawet o 20%.

-"Ukraina to ważny kierunek w naszej bogatej siatce połączeń! Dzięki naszej nowej promocji bilety do pięknego Lwowa dostępne są w nowej atrakcyjnej cenie. Wszyscy podróżni mogą w wybrane dni tygodnia skorzystać z naszej oferty tańszej o 20%! – mówi Piotr Pogonowski, Dyrektor Zarządzający Polonus.

W ramach swojej promocji Polonus udostępnił wszystkim podróżnym bilety na podróże z Warszawy, przez Lublin do Lwowa w super cenie wynoszącej tylko 72 zł. To aż 20% taniej niż wynosi regularna cena biletów. Aby skorzystać z promocji należy zakupić bilet na stronie przewoźnika pkspolonus.pl

Lwowska linia

W ramach linii autokary z Warszawy do Lwowa odjeżdżają z Dworca Autobusowego Warszawa Zachodnia. Podróż rozpoczyna się o godz. 21.30. Autokar dociera do Dworca Kolejowego we Lwowie o godzinie 6:30 czasu miejscowego. Kurs powrotny do Warszawy wyjeżdża o godzinie 9:40 z Dworca Autobusowego przy ul. Stryjskiej oraz zatrzymuje się o godzinie 10:10 na Dworcu Kolejowym. Podróż kończy się w Warszawie o godzinie 17:55.

Przewoźnik do obsługi swoich połączenia przeznaczył nowoczesne, klimatyzowane autokary, wyposażone w wygodne, rozkładane i rozsuwane na boki fotele, toaletę, gniazdka 230V czy sprzęt audio-video. Pasażerowie Polonusa mogą też korzystać podczas podróży z bezpłatnego bezprzewodowego Internetu.

Polonus umożliwia bezpłatną usługę zmiany terminu podróży oraz możliwość rezerwacji konkretnego, wybranego przez pasażera miejsca na pokładzie autokaru z przystanku początkowego.

Równolegle, tak na kursach Polonusa honorowane są stałe zniżki: 50% dla dzieci w wieku 0-13 lat, zniżka w wysokości 20% dla uczniów i studentów do 26. roku życia oraz seniorów. Dodatkowo dla stałych pasażerów dostępny jest program lojalnościowy Partner Plus, dzięki któremu zakupione bilety premiowane są punktami lojalnościowymi, które można wymienić na bezpłatne podróże.

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
Polonus