TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Policjanci z Głogowa zatrzymali nietrzeźwego maszynistę
InfoRail.pl - Opublikowano: 13.08.2019 09:52:25
Policjanci z Głogowa zatrzymali nietrzeźwego maszynistę (foto: Policja)

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 54 latka, który kierował pojazdem szynowym. Mężczyzna był nietrzeźwy i miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali 54 latka, który kierował pojazdem szynowym. Mężczyzna był nietrzeźwy i miał ponad pół promila alkoholu w organizmie.

Głogowscy policjanci zostali powiadomieni o maszyniście kierującym lokomotywą, który może być pod wpływem alkoholu. Niezwłocznie udali się na miejsce zakładu, gdzie zastali 54 letniego mieszkańca Głogowa. Mężczyzna został poddany badaniu. Okazało się, że maszynista ma ponad pół promila alkoholu w organizmie. Pojazd szynowy został odholowany na boczny tor, a 54 latek trafił do głogowskiej komendy.

Grozi mu teraz kara do 2 lat pozbawienia wolności i utrata uprawnień do kierowania.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Policja
maszynista
Głogów
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.