TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Podkarpackie: Wypadek ciężarówki, autobusu i osobówki
PAP InfoBus.pl - Opublikowano: 07.01.2019 09:00:37
Podkarpackie: Wypadek ciężarówki, autobusu i osobówki; fot. PSP Nisko

6 stycznia, około godziny 3, na DK18 w miejscowości Domostawa w województwie podkarpackim doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką i autobusem.

6 stycznia, około godziny 3, na DK18 w miejscowości Domostawa w województwie podkarpackim doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką i autobusem. Zginęły dwie osoby, dwie zostały ranne - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 3 nad ranem.

-"Ze wstępnych ustaleń wnika, ze kierowca samochodu ciężarowego stracił panowanie nad pojazdem, a jego naczepa zjechała na przeciwległy pas i w nią uderzył hyundai – tłumaczy Anna Kowalik, rzeczniczka prasowa policji w Nisku.

Jak informuje policja, kierowca auta osobowego zginął na miejscu.

-"Pasażerka zmarła po przewiezieniu do szpitala. Do szpitala trafiły także dzieci w wieku 11 i 2 lata. - Ich zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo - informuje Kowalik.

Refleks kierowcy

W wypadku uczestniczył też jadący za hyundaiem autokar wiozący Białorusinów. Na szczęście kierowca wykazał się sporym refleksem i widząc wypadek - zjechał do rowu, by nie uderzyć w rozbite pojazdy.

- Kierowca, chcąc uniknąć zderzenia, zjechał do rowu - potwierdza rzeczniczka.

Żadnemu z pasażerów autokaru nic się nie stało. (PAP)Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Podkarpackie