TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pociągiem Kolei Mazowieckich na festiwal do Czeremchy
KOLEJE MAZOWIECKIE - Opublikowano: 19.07.2017 11:04:15
Pociągiem Kolei Mazowieckich do Czeremchy

Festiwal Wielu Kultur i Narodów "Z wiejskiego podwórza" rozpoczyna się w piątek 21 lipca i potrwa do niedzieli 23 lipca. Koleje Mazowieckie uruchomią pociąg specjalny.

Festiwal Wielu Kultur i Narodów "Z wiejskiego podwórza" rozpoczyna się w piątek 21 lipca i potrwa do niedzieli 23 lipca. Koleje Mazowieckie uruchomią pociąg specjalny, który w piątek ze stacji Warszawa Wschodnia zawiezie uczestników Festiwalu do Czeremchy i wróci z nimi do Warszawy w niedzielę.

Festiwal startuje po raz dwudziesty drugi. Koleje Mazowieckie są partnerem wydarzenia. W piątek o 14:27 ze stacji Warszawa Wschodnia ruszy pociąg specjalny, który dowiezie uczestników Festiwalu do Czeremchy na 17:05. W niedzielę zabierze ich z Czeremchy o 23:00 i dojedzie do Warszawy Wschodniej na 1:18. Uczestnicy Festiwalu nie płacą za przejazd.

Jak co roku wątkiem przewodnim festiwalowych wydarzeń będzie kultura ludowa. W programie imprezy znajdą się koncerty artystów z polski i z zagranicy, konferencje, kiermasze z rękodziełem i specjałami kuchni regionalnych, warsztaty i spotkania z twórcami. Pełny program oraz pozostałe informacje dotyczące XXII Festiwalu Wielu Kultur i Narodów "Z wiejskiego podwórza" dostępne są na stronie www.festiwalczeremcha.pl.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.