TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pociągiem Kolei Mazowieckich na festiwal do Czeremchy
KOLEJE MAZOWIECKIE - Opublikowano: 19.07.2017 11:04:15
Pociągiem Kolei Mazowieckich do Czeremchy

Festiwal Wielu Kultur i Narodów "Z wiejskiego podwórza" rozpoczyna się w piątek 21 lipca i potrwa do niedzieli 23 lipca. Koleje Mazowieckie uruchomią pociąg specjalny.

Festiwal Wielu Kultur i Narodów "Z wiejskiego podwórza" rozpoczyna się w piątek 21 lipca i potrwa do niedzieli 23 lipca. Koleje Mazowieckie uruchomią pociąg specjalny, który w piątek ze stacji Warszawa Wschodnia zawiezie uczestników Festiwalu do Czeremchy i wróci z nimi do Warszawy w niedzielę.

Festiwal startuje po raz dwudziesty drugi. Koleje Mazowieckie są partnerem wydarzenia. W piątek o 14:27 ze stacji Warszawa Wschodnia ruszy pociąg specjalny, który dowiezie uczestników Festiwalu do Czeremchy na 17:05. W niedzielę zabierze ich z Czeremchy o 23:00 i dojedzie do Warszawy Wschodniej na 1:18. Uczestnicy Festiwalu nie płacą za przejazd.

Jak co roku wątkiem przewodnim festiwalowych wydarzeń będzie kultura ludowa. W programie imprezy znajdą się koncerty artystów z polski i z zagranicy, konferencje, kiermasze z rękodziełem i specjałami kuchni regionalnych, warsztaty i spotkania z twórcami. Pełny program oraz pozostałe informacje dotyczące XXII Festiwalu Wielu Kultur i Narodów "Z wiejskiego podwórza" dostępne są na stronie www.festiwalczeremcha.pl.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Mazowieckie