TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pociągiem do rowerowej krainy. Akcja Kolei Dolnośląskich
InfoRail.pl - Opublikowano: 17.09.2018 14:00:19 1 komentarz
Pociągiem do rowerowej krainy. Akcja Kolei Dolnośląskich

22 września w Żmigrodzie odbędą się obchody I Dnia bez Samochodu w Dolnośląskiej Krainie Rowerowej.

22 września w Żmigrodzie odbędą się obchody I Dnia bez Samochodu w Dolnośląskiej Krainie Rowerowej. Koleje Dolnośląskie są partnerem tego wydarzenia. W sobotę regionalny przewoźnik organizuje przejazd specjalny ze stacji Wrocław Główny do Żmigrodu.

Pociąg specjalny odjedzie o godz. 12:22 ze stacji Wrocław Główny a przyjazd do stacji Żmigród planowany jest na godz. 13:05. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wrócić do Wrocławia o godz. 19:00. Przejazd jest bezpłatny. Podczas wydarzenia odbędzie się uroczyste otwarcie nowej drogi rowerowej Żmigród - Prusice oraz wspólny przejazd rowerami do Zespołu Pałacowo - Parkowego, gdzie od godziny 15:00 trwać będzie wielka rowerowa feta. Organizatorzy zaplanowali wiele dodatkowych atrakcji m.in. miasteczko drogowe, gry i zabawy zręcznościowe, warsztaty z samodzielnego serwisowania rowerów, czy stoiska z produktami lokalnymi Doliny Baryczy i Wzgórz Trzebnickich.

- Bardzo się cieszę, że na tak ważne dla nas wydarzenie będzie można dojechać pociągiem Kolei Dolnośląskich. Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Wrocławia i okolic do skorzystania z tego połączenia i udziału w naszym święcie rowerowym. Na gości czekać będzie masa atrakcji - mówił Robert Lewandowski - Burmistrz Miasta Żmigród podczas specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej zapowiadającej nadchodzące wydarzenie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
ETZT
Koleje Dolnośląskie
  • Zdzich – 17.09.2018

    Polecam na rowerowe wycieczki Łużyce czyli okolice Lubania.Fajne małe wioski,malownicze tereny.W sam raz na rodzinne wyprawy rowerowe.Często z dzieciakami jeździmy na takie wyprawy.

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.