TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pociągi SKM i KM nie dojadą do lotniska
InfoRail.pl - Opublikowano: 20.03.2020 14:45:33
Pociągi SKM Warszawa nie dojadą dziś do lotniska

W piątek 20 marca br. od około godz. 16:15 do odwołania, wszystkie pociągi SKM linii S2 i S3 oraz RL Kolei Mazowieckich będą kursowały w skróconej relacji, wyłącznie do i ze stacji Warszawa Służewiec.

Od piątku, 20 marca, od godz. 16.15 do odwołania wszystkie pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej linii S2 i S3 oraz Kolei Mazowieckich linii RL będą kursowały w skróconej relacji, wyłącznie do i ze stacji Warszawa Służewiec. Zmiany spowodowane są uruchomieniem specjalnych pociągów ze stacji Warszawa Lotnisko Chopina w ramach operacji #LOTdoDomu.

Na odcinku Warszawa Służewiec – Warszawa Lotnisko Chopina będą jeździły autobusy zastępcze, kursujące trasą: Lotnisko Chopina – Żwirki i Wigury – Sasanki – Marynarska – PKP Służewiec (przystanek zlokalizowany na wiadukcie nad linią kolejową).

Wprowadzono wzajemne honorowanie biletów KM-ZTM w pociągach Szybkiej Kolei Miejskiej i Kolei Mazowieckich na odcinku Warszawa Służewiec – Warszawa Wschodnia. Dodatkowo bilety KM ważne są w autobusach linii 175 na odcinku Lotnisko Chopina – Centrum, linii 188 na odcinku Lotnisko Chopina – Metro Politechnika oraz w zastępczej linii autobusowej na całej trasie.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
lotnisko
Warszawa
SKM Warszawa