TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pociągami Przewozów Regionalnych już za 2 zł
InfoRail - Opublikowano: 15.02.2016 13:24:25
Pociągami Przewozów Regionalnych już za 2 zł

Przewozy Regionalne poinformowały o odświeżeniu swojej oferty ?Połączenie w dobrej cenie?. Teraz koszty podróży w ponad 300 wybranych relacjach zaczynają się już od 2 złotych. Co więcej pasażerowie, którzy do końca lutego zakupią bilety w ramach oferty poprzez aplikację SkyCash, mogą wziąć udział w konkursie ?Podróżuj i wygraj? i walczyć o atrakcyjne nagrody, w tym o weekendowy pobyt w luksusowym hotelu.

Przewoźnik informuje, że ?Połączenie w dobrej cenie? zapewnia niższe ceny na bilety jednorazowe na przejazd w jedną stronę oraz odcinkowe miesięczne bilety imienne na przejazdy ?tam i z powrotem?. Pasażerowie mogą kupić bilety normalne oraz z ulgami ustawowymi. Jak wspomnieliśmy na wstępie oferta obejmuje ponad 300 relacji na terenie całego kraju, a koszt podroży rozpoczyna się już od 2 zł.

?Połączenie w dobrej cenie? to idealna propozycja dla osób, które poszukują tanich połączeń. W ramach niej można podróżować praktycznie po całej Polsce. Dodatkowo oferta objęta jest konkursem ?Podróżuj i wygrywaj?, dzięki czemu można nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale również zdobyć atrakcyjne nagrody ? mówi Joanna Bator, rzecznik prasowy Przewozów Regionalnych.

Konkurs ?Podróżuj i wygraj? trwa do 9 marca br. Aby wziąć w nim udział, należy zakupić bilety na przejazdy pociągami Przewozów Regionalnych poprzez aplikację SkyCash oraz potwierdzić uczestnictwo na specjalnym ekranie w aplikacji. Do konkursu zostaną zakwalifikowane bilety zakupione i wykorzystane do 29 lutego 2016 r., do godziny 23:59.

Spośród uczestników nagrodzonych zostanie 25 osób, które w czasie trwania konkursu zakupią bilety o najwyższej łącznej wartości. Czekają na nich: voucher na weekendowy pobyt w luksusowym hotelu, tablety, vouchery do sieci sklepów GO Sport i Empik oraz gadżety spółki Przewozy Regionalne.


WIĘCEJ
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
bilet

Dodaj komentarz

Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.