TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pociągami Przewozów Regionalnych już za 2 zł
InfoRail - Opublikowano: 15.02.2016 13:24:25
Pociągami Przewozów Regionalnych już za 2 zł

Przewozy Regionalne poinformowały o odświeżeniu swojej oferty ?Połączenie w dobrej cenie?. Teraz koszty podróży w ponad 300 wybranych relacjach zaczynają się już od 2 złotych.

Przewozy Regionalne poinformowały o odświeżeniu swojej oferty ?Połączenie w dobrej cenie?. Teraz koszty podróży w ponad 300 wybranych relacjach zaczynają się już od 2 złotych. Co więcej pasażerowie, którzy do końca lutego zakupią bilety w ramach oferty poprzez aplikację SkyCash, mogą wziąć udział w konkursie ?Podróżuj i wygraj? i walczyć o atrakcyjne nagrody, w tym o weekendowy pobyt w luksusowym hotelu.

Przewoźnik informuje, że ?Połączenie w dobrej cenie? zapewnia niższe ceny na bilety jednorazowe na przejazd w jedną stronę oraz odcinkowe miesięczne bilety imienne na przejazdy ?tam i z powrotem?. Pasażerowie mogą kupić bilety normalne oraz z ulgami ustawowymi. Jak wspomnieliśmy na wstępie oferta obejmuje ponad 300 relacji na terenie całego kraju, a koszt podroży rozpoczyna się już od 2 zł.

?Połączenie w dobrej cenie? to idealna propozycja dla osób, które poszukują tanich połączeń. W ramach niej można podróżować praktycznie po całej Polsce. Dodatkowo oferta objęta jest konkursem ?Podróżuj i wygrywaj?, dzięki czemu można nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale również zdobyć atrakcyjne nagrody ? mówi Joanna Bator, rzecznik prasowy Przewozów Regionalnych.

Konkurs ?Podróżuj i wygraj? trwa do 9 marca br. Aby wziąć w nim udział, należy zakupić bilety na przejazdy pociągami Przewozów Regionalnych poprzez aplikację SkyCash oraz potwierdzić uczestnictwo na specjalnym ekranie w aplikacji. Do konkursu zostaną zakwalifikowane bilety zakupione i wykorzystane do 29 lutego 2016 r., do godziny 23:59.

Spośród uczestników nagrodzonych zostanie 25 osób, które w czasie trwania konkursu zakupią bilety o najwyższej łącznej wartości. Czekają na nich: voucher na weekendowy pobyt w luksusowym hotelu, tablety, vouchery do sieci sklepów GO Sport i Empik oraz gadżety spółki Przewozy Regionalne.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
bilet
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.