TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pociąg Papieski dziś na trasie Skawina – Kęty – Kraków Płaszów
InfoRail.pl - Opublikowano: 31.07.2018 16:57:45
Pociąg Papieski dziś na trasie Skawina – Kęty – Kraków Płaszów

Pociąg Papieski obsługuje połączenia liniowe. Dziś (31 lipca) ponownie wyjechał na trasę.

Pociąg Papieski obsługuje połączenia liniowe. Dziś (31 lipca) ponownie wyjechał na trasę.

Jak poinformował nas jeden z naszych Czytelników jednostka EN61-001, wyprodukowana przez Newag, jako Pociąg Papieski, kursuje dziś w Małopolsce na trasach Skawina – Kęty i Kęty – Kraków Płaszów. Odjazd z Kęt został zaplanowany na 19:24.

Jak już informowaliśmy na łamach InfoRail.pl jakiś czas temu Małopolski Oddział Przewozów Regionalnych wysyłał tę jednostkę do obsługi połączeń w ramach Podhalańskiej Kolei Regionalnej na trasie Nowy Targ – Zakopane – Nowy Targ. Warto podkreślić, że lepszy EN61 niż EN57. Na upalne dni pasażerowie mogą podróżować w klimatyzowanym wnętrzu. Oby zatem Pociąg papieski jak najczęściej wyjeżdżał na trasy.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Pociąg Papieski
EN61
Małopolska
Przewozy Regionalne
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.