TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pociąg Kolei Dolnośląskich wjechał w drzewo
KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE - Opublikowano: 09.09.2015 12:51:04

Dzisiaj rano doszło do dwóch zdarzeń z udziałem pojazdów Kolei Dolnośląskich, co spowodowało utrudnienia w ruchu.

Dzisiaj rano doszło do dwóch zdarzeń z udziałem pojazdów Kolei Dolnośląskich, co spowodowało utrudnienia w ruchu.

Pociąg relacji Lubań Śląski (5:05)- Wrocław Główny wjechał w drzewo leżące na sieci trakcyjnej na odcinku pomiędzy Lubaniem a Gierałtowem. Nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Pojazd został poważnie uszkodzony. Utrudnienia potrwają najprawdopodobniej do godziny 16:00. Na odcinku Węgliniec - Lubań kursuje komunikacja zastępcza.

To niestety nie koniec złych informacji. Pociąg relacji Żary (6:08) - Jelenia Góra zderzył się z ciężarówka na strzeżonym przejeździe kolejowy pomiędzy Zgorzelcem a Jerzmankami. Kierowcę ciężarówki pogotowie zabrało do szpitala. Pociągi maja znaczne opóźnienia, organizowana jest komunikacja zastępcza.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Dolnośląskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.