TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pociąg Kolei Dolnośląskich wjechał w drzewo
KOLEJE DOLNOŚLĄSKIE - Opublikowano: 09.09.2015 12:51:04

Dzisiaj rano doszło do dwóch zdarzeń z udziałem pojazdów Kolei Dolnośląskich, co spowodowało utrudnienia w ruchu.

Dzisiaj rano doszło do dwóch zdarzeń z udziałem pojazdów Kolei Dolnośląskich, co spowodowało utrudnienia w ruchu.

Pociąg relacji Lubań Śląski (5:05)- Wrocław Główny wjechał w drzewo leżące na sieci trakcyjnej na odcinku pomiędzy Lubaniem a Gierałtowem. Nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu. Pojazd został poważnie uszkodzony. Utrudnienia potrwają najprawdopodobniej do godziny 16:00. Na odcinku Węgliniec - Lubań kursuje komunikacja zastępcza.

To niestety nie koniec złych informacji. Pociąg relacji Żary (6:08) - Jelenia Góra zderzył się z ciężarówka na strzeżonym przejeździe kolejowy pomiędzy Zgorzelcem a Jerzmankami. Kierowcę ciężarówki pogotowie zabrało do szpitala. Pociągi maja znaczne opóźnienia, organizowana jest komunikacja zastępcza.Sprawdź też:
Koleje Dolnośląskie

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.