TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Po wypadku nie jeżdżą pociągi na trasie Poznań – Wolsztyn
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 01.10.2019 16:40:09
Po wypadku nie jeżdżą pociągi na trasie Poznań – Wolsztyn (foto: UMW)

Młoda kobieta zginęła we wtorek około godz. 15, potrącona przez pociąg w pobliżu miejscowości Rosnówko. Na miejscu wypadku pracują śledczy. Ruch pociągów na trasie Poznań - Wolsztyn został wstrzymany.

Młoda kobieta zginęła we wtorek około godz. 15, potrącona przez pociąg w pobliżu miejscowości Rosnówko. Na miejscu wypadku pracują śledczy. Ruch pociągów na trasie Poznań - Wolsztyn został wstrzymany.

Około godz. 14.50 na szlaku pomiędzy Szreniawą a Poznaniem doszło do potrącenia osoby, która weszła na tory w miejscu do tego nieprzeznaczonym (…) ta osoba poniosła śmierć na miejscu. Jak wyjaśnił podkom. Piotr Garstka z zespołu prasowego wielkopolskiej policji, w wypadku zginęła kobieta w wieku około 25 lat. Na miejscu pracują śledczy, którzy mają wyjaśnić przyczyny tragedii.

Ponieważ jest to linia jednotorowa, ruch na tej linii jest tymczasowo wstrzymany, dopóki wszystkie służby nie zakończą swoich działań. Koleje Wielkopolskie zorganizowały już autobusową komunikację zastępczą. Największe opóźnienie, 67 min, ma pociąg Kolei Wielkopolskich relacji Poznań - Grodzisk Wielkopolski.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
wypadek
Wolsztyn
Poznań
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.