TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Po wypadku nie jeżdżą pociągi między Zgierzem a Łodzią
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 22.07.2019 17:28:45
Po wypadku nie jeżdżą pociągi między Zgierzem a Łodzią (źródło: Targeo)

Na przejeździe kolejowym w Zgierzu (Łódzkie) pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę - poinformowała PAP rzeczniczka prasowa zgierskiej policji podkom. Magdalena Nowacka.

Na przejeździe kolejowym w Zgierzu (Łódzkie) pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę - poinformowała PAP rzeczniczka prasowa zgierskiej policji podkom. Magdalena Nowacka.

Ruch pociągów między Łodzią i Zgierzem został wstrzymany, uruchomiono autobusową komunikację zastępczą. Do zdarzenia doszło w poniedziałek (22 lipca) ok. godz. 15.30 na przejeździe kolejowym w Zgierzu przy ul. Sosnowej. "Znajdujący się na torach mężczyzna został potrącony przez pociąg. Poniósł śmierć na miejscu" - przekazała PAP podkom. Nowacka.

Dodała, że na miejscu wypadku - pod nadzorem prokuratora - trwa jeszcze ustalanie okoliczności zdarzenia. Ustalana jest też tożsamość ofiary. Według wstępnych ustaleń mężczyzna przechodził przez tory mimo zamkniętych zapór.

Ruch pociągów jest wstrzymany. Występują utrudnienia w ruchu pociągów m.in. relacji Łódź-Kaliska – Zgierz, Łódź-Widzew - Zgierz, Łódź - Łowicz, Łódź - Kutno. Na odcinku od łódzkiego Żabieńca i Radogoszcza do Zgierza regionalny przewoźnik uruchomił autobusową komunikację zastępczą. Część składów, m.in. do Łowicza i Kutna ma pojechać inną trasą. Nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Zgierz
Łódź
wypadek
przejazd kolejowy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.