TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Po trzech latach RegioJet wraca na trasę Bratysława – Żylina
InfoRail.pl - Opublikowano: 21.11.2019 09:45:58
Po trzech latach RegioJet wraca na trasę Bratysława – Żylina

RegioJet powróci ze swoimi pociągami na trasie między Bratysławą a Żyliną prawie po trzech latach nieobecności.

RegioJet powróci ze swoimi pociągami na trasie między Bratysławą a Żyliną prawie po trzech latach nieobecności.

Jedna para połączeń między Pragą a Bratysławą zostanie wydłużona do Żyliny. To połączenie ruszy po raz pierwszy 15 grudnia, a więc wraz z wejściem w życie nowego rozkładu jazdy.

Pociąg odjeżdżać będzie z Pragi o 15:20 i przyjeżdżać do Żyliny o 21:25, w przeciwnym kierunku wyruszy o 5:57, a do Pragi przyjedzie o 12:42. Po drodze będzie obsługiwał stacje: Trnava, Piešťany, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Trenčianska Teplá, Púchov i Považskú Bystricu.

Ostatnie żółte pociągi do Żyliny dojeżdżały w 2017 roku. Teraz wracają. RegioJet zapowiada podjęcie konkurencji z państwowym przewoźnikiem.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
RegioJet
Bratysława
Żylina
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.