TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Po opadach śniegu utrudnienia w ruchu pociągów na Śląsku
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 29.11.2017 10:37:48 1 komentarz
Po opadach śniegu utrudnienia w ruchu pociągów na Śląsku

W nocy z wtorku na środę w woj. śląskim spadło sporo śniegu. Na trasie Imielin–Mysłowice Brzezinka wstrzymano ruch pociągów.

W nocy z wtorku na środę w woj. śląskim spadło sporo śniegu. Na trasie Imielin–Mysłowice Brzezinka wstrzymano ruch pociągów.

Magdalena Iwańska z Kolei Śląskich poinformowała PAP, że do utrudnień związanych z warunkami atmosferycznymi doszło na odcinku Imielin–Mysłowice Brzezinka. Tam gałęzie – najprawdopodobniej pod ciężarem śniegu – obniżyły się na sieć trakcyjną, w związku z czym ruch został tam czasowo wstrzymany aż do usunięcia tych przeszkód.

W tym czasie pasażerowie muszą korzystać z zastępczej komunikacji autobusowej. Iwańska podała, że opóźnienia na tym odcinku mogą wynosić około godziny.

Według synoptyków, w środę w woj. śląskim temperatura wyniesie maksymalnie od 1 do 3 stopni Celsjusza. Możliwe są opady: początkowo śniegu, a później deszczu i deszczu ze śniegiem. W nocy ze środy na czwartek zapowiadane są również opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Prognozowany wtedy przyrost pokrywy śnieżnej w rejonach podgórskich i w górach wynosi do 6 cm.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Koleje Śląskie
Śląskie
  • elwu – 29.11.2017

    Zima zaskoczyła kolejarzy. Jaka zima? Gdzie te zwały śniegu i mrozy, że rury pękają?!

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.