TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Planowanie się opłaca - w PKP Intercity
InfoRail.pl - Opublikowano: 27.09.2018 11:10:12
Planowanie się opłaca - w PKP Intercity

Planowanie się opłaca. Kup swój bilet w PKP Intercity z wyprzedzeniem i skorzystaj ze zniżki 30%, 20% lub 10%. I zobacz, dlaczego warto wybrać pociąg.

Planowanie się opłaca. Kup swój bilet w PKP Intercity z wyprzedzeniem i skorzystaj ze zniżki 30%, 20% lub 10%. I zobacz, dlaczego warto wybrać pociąg.

Podróż pociągiem to atrakcyjna alternatywa dla samochodu. Gęsta sieć połączeń, duża częstotliwość kursowania pociągów i coraz wyższy standard sprawiają, że niezależnie dokąd się wybierasz, możesz liczyć na bezpieczną, komfortową i ekologiczną podróż. Dzięki ofercie Wcześniej masz możliwość znacznego obniżenia ceny biletu, co jest szczególnie ważne, gdy podróżujesz sam.

W pociągu możesz odpocząć, popracować lub porozmawiać z rodziną. Zjesz też ciepły posiłek w wagonie restauracyjnym. Nie musisz nadawać ani czekać na odbiór bagażu jak w przypadku podróży samolotem ani wyjeżdżać poza centrum miasta, żeby dotrzeć do lotniska. Dworce zlokalizowane w centralnych punktach z łatwym dojazdem skracają czas podróży i oszczędzają nerwy. Z nami nie musisz martwić się korkami, warunkami pogodowymi na drodze, brakiem miejsc parkingowych ani patrolami policji.

Porównaj czas przejazdu na przykładowych trasach i sprawdź naszą propozycję komfortowych połączeń w atrakcyjnych cenach. Czas przejazdu *

Pociąg / Auto

Warszawa - Katowice

2:10 / 3:34

Warszawa - Kraków

2:10 / 3:57

Warszawa - Gdańsk

2:57 / 3:44

Warszawa - Rzeszów

3:49 / 4:25

Warszawa - Bielsko-Biała

3:04 / 4:13

* Czasy przejazdu samochodem z Google Maps poza godzinami szczytu, trasy w obu przypadkach od dworca Warszawa Zachodnia do Dworca w danym mieście

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
promocja
PKP Intercity
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.