TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKS Radom i Podkarpacie wzmacniają SuperPKS
InfoBus.pl - Opublikowano: 20.04.2018 14:00:43
PKS Radom i Podkarpacie wzmacniają SuperPKS

Po decyzji o wejściu na giełdę spółki Teroplan - właściciela m.in. SuperPKS, mamy szereg wiosennych wzmocnień w żółtej platformie: PKS Radom, PKS Jarosław, San Bus, Markpol i PKS Przemyśl

Po decyzji o wejściu na giełdę spółki Teroplan - właściciela m.in. SuperPKS, mamy szereg wzmocnień w żółtej platformie: PKS Radom, PKS Jarosław, San Bus, Markpol i PKS Przemyśl. Żółty rośnie na wiosnę!

Do Łodzi, Lublina, Wrocławia z Radomia

W kwietniu PKS Radom dołączył jako partner do platformy SuperPKS. To m.in. oznacza bilety w atrakcyjnych cenach – tańszych niż na dworcu lub u kierowcy. Pasażerowie mogą podróżować z nowym partnerem na trasach: Radom-Łódź, Łódź-Lublin, Radom-Lublin, Radom-Wrocław. Przykładowe ceny biletów dostępnych na stronie superpks.pl :

• Radom – Łódź od 19,99zł

• Radom-Lublin od 7,99zł

• Radom-Wrocław od 39,99zł

• Łódź-Lublin od 29,99zł

Do 10 maja pasażerowie, na wymienionych trasach, będą mogli podróżować jeszcze taniej! Kupując bilet na www.superpks.pl wystarczy wpisać kod: RADOM, aby obniżyć cenę o 10 zł.

Nowi partnerzy z Podkarpacia

Mieszkańcy Ustrzyk, Sanoka, Przemyśla, Krosna, Jasła, Tarnobrzega, Mielca, Polańczyka, Rzeszowa oraz wielu innych mniejszych i większych miejscowości z Podkarpacia dojadą do Krakowa, Gdańska, Warszawy, Kielc i Lublina z SuperPKS. Od kwietnia - dzięki partnerskiej współpracy z PKS Jarosław, San Bus, PKS Przemyśl Markpol i PKS Tarnobrzeg.

To oznacza też bilety w atrakcyjnych cenach – tańszych niż na dworcu lub u kierowcy. Pasażerowie mogą podróżować z nowymi partnerami SuperPKS na trasach: Ustrzyki Dolne - Kraków, Polańczyk-Kraków, Mielec-Kraków, Przemyśl-Warszawa, z Rzeszowa do: Ustrzyk, Horyńca Zdroju i Wetliny oraz z Tarnobrzega do Warszawy, Kielc, Lublina, Rzeszowa, Sandomierza i Przemyśla, obsługiwanych przez PKS Tarnobrzeg - członka SuperPKS od 2016 roku.

Przykładowe ceny biletów dostępnych na stronie superpks.pl :

• Ustrzyki Dolne – Kraków od 35,00zł

• Polańczyk – Jasło od 22,00zł

• Tarnobrzeg – Warszawa od 39,60zł

• Sandomierz – Kielce od 15,00zł

Do 10 maja pasażerowie, na wymienionych trasach, będą mogli podróżować jeszcze taniej! Kupując bilet na www.superpks.pl wystarczy wpisać kod: PODKARPACIE, aby obniżyć cenę o 10 zł.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
SuperPKS
PKS Radom
PKS Jarosław
San Bus
PKS Przemyśl
PKS Tarnobrzeg
  • Trzcionkowski Artur – 20.04.2018

    pięknie :)

  • PKS INFO – 20.04.2018

    Dla partnerów SuperPKS nie ma żadnych wymagań, więc dla tych firm to dodatkowe źródło potencjalnych pasażerów. Dla samej platformy to okazja by pochwalić się większą liczbą przewoźników uczestniczących w projekcie i przede wszystkim zarobek na prowizjach. Szkoda tylko, że z początkowym założeniem nie ma to już zbyt wiele wspólnego.

  • Mat Matys – 20.04.2018

    Nadal nie ma Górnego Śląska :D

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.