TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKS Jelenia Góra w sieci PolskiegoBusa. Do Kołobrzegu!
InfoBus.pl - Opublikowano: 23.02.2017 11:48:59
Linia Kołobrzeg-Jelenia Góra w PolskimBusie

Platforma PolskiBus rozpoczyna kolejny etap współpracy z Arriva Bus Transport i udostępnia nową trasę Jelenia Góra ? Kołobrzeg. Trasa będzie obsługiwana od 4 marca, wspólnie z PKS Tour Jelenia Góra.

Partnerstwo PolskiegoBusa z Arriva Bus Transport Polska wkracza w kolejną fazę współpracy. Od dziś, 23 lutego, na platformie PolskiBus.com do dyspozycji pasażerów zostaje wprowadzona nowa linia z Jeleniej Góry do Kołobrzegu. Trasa będzie obsługiwana od 4 marca wspólnie z przewoźnikiem PKS Tour Jelenia Góra.

To już dziesiąta linia tego przewoźnika dostępna w platformie PolskiBus i cztery kolejne, nowe miasta w sieci. Bilety na podróże od 4 marca są już dostępne w cenach już od 1 zł + 1 zł za rezerwację.

Trasa będzie rozpoczynać się w Jeleniej Górze i będzie przebiegać przez Legnicę, Zieloną Górę, Gorzów Wielkopolski, Kamień Pomorski i Kołobrzeg. Podróżni będą mieć do dyspozycji po jednym kursie w każdą stronę. Do 17 kwietnia w sprzedaży udostępnione będą tylko kursy weekendowe, natomiast od 18 kwietnia z Jeleniej Góry do Kołobrzegu Pasażerowie zyskają połączenia codzienne.

Trasa będzie obsługiwana na zmianę przez przewoźników Arriva Bus Transport Polska oraz PKS Tour Jelenia Góra. Z Jeleniej Góry autobusy wyjeżdżać będą o godzinie 6:20, by do Kołobrzegu dotrzeć o godzinie 17:13. W odwrotnym kierunku podróż zacznie się o godzinie 7:35, a na miejsce autokar dojedzie o 18:15.

Połowa kursów będzie realizowana przez autokary Arriva Bus Transport, natomiast nowością jest współpraca z przewoźnikiem z Jeleniej Góry. Trasa będzie obsługiwana przez autokary marki Iveco posiadające bezprzewodowe połączenie z Internetem oraz klimatyzację. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus
Arriva
PKS Jelenia Góra
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.