TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKS Jelenia Góra w sieci PolskiegoBusa. Do Kołobrzegu!
InfoBus.pl - Opublikowano: 23.02.2017 11:48:59
Linia Kołobrzeg-Jelenia Góra w PolskimBusie

Platforma PolskiBus rozpoczyna kolejny etap współpracy z Arriva Bus Transport i udostępnia nową trasę Jelenia Góra ? Kołobrzeg. Trasa będzie obsługiwana od 4 marca, wspólnie z PKS Tour Jelenia Góra.

Partnerstwo PolskiegoBusa z Arriva Bus Transport Polska wkracza w kolejną fazę współpracy. Od dziś, 23 lutego, na platformie PolskiBus.com do dyspozycji pasażerów zostaje wprowadzona nowa linia z Jeleniej Góry do Kołobrzegu. Trasa będzie obsługiwana od 4 marca wspólnie z przewoźnikiem PKS Tour Jelenia Góra.

To już dziesiąta linia tego przewoźnika dostępna w platformie PolskiBus i cztery kolejne, nowe miasta w sieci. Bilety na podróże od 4 marca są już dostępne w cenach już od 1 zł + 1 zł za rezerwację.

Trasa będzie rozpoczynać się w Jeleniej Górze i będzie przebiegać przez Legnicę, Zieloną Górę, Gorzów Wielkopolski, Kamień Pomorski i Kołobrzeg. Podróżni będą mieć do dyspozycji po jednym kursie w każdą stronę. Do 17 kwietnia w sprzedaży udostępnione będą tylko kursy weekendowe, natomiast od 18 kwietnia z Jeleniej Góry do Kołobrzegu Pasażerowie zyskają połączenia codzienne.

Trasa będzie obsługiwana na zmianę przez przewoźników Arriva Bus Transport Polska oraz PKS Tour Jelenia Góra. Z Jeleniej Góry autobusy wyjeżdżać będą o godzinie 6:20, by do Kołobrzegu dotrzeć o godzinie 17:13. W odwrotnym kierunku podróż zacznie się o godzinie 7:35, a na miejsce autokar dojedzie o 18:15.

Połowa kursów będzie realizowana przez autokary Arriva Bus Transport, natomiast nowością jest współpraca z przewoźnikiem z Jeleniej Góry. Trasa będzie obsługiwana przez autokary marki Iveco posiadające bezprzewodowe połączenie z Internetem oraz klimatyzację. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PolskiBus
Arriva
PKS Jelenia Góra