TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKP sprzedały budynek, w którym mają siedzibę
- Opublikowano: 13.05.2019 11:52:24
PKP sprzedały budynek, w którym mają siedzibę (foto: HBReavis)

Dwa budynki West Station, obok dworca Warszawa Zachodnia trafiły w nowe ręce. Ich właścicielem została firma Mapletree Investments z Singapuru.

Dwa budynki West Station, obok dworca Warszawa Zachodnia trafiły w nowe ręce. Ich właścicielem została firma Mapletree Investments z Singapuru.

Cieszymy się, że dzięki West Station okolice jednego z największych węzłów komunikacyjnych w Polsce zmieniły się na lepsze. Oprócz nowoczesnej przestrzeni pracy z bezpośrednim dostępem do komunikacji kolejowej i autobusowej, powstały ogólnodostępne lokale usługowe oraz infrastruktura drogowa i rowerowa – podaje HB Reavis, firma, która wspólnie z PKP realizowała inwestycję.

West Station to dwa połączone ze sobą budynki tuż przy dworcu, który każdego dnia obsługuje nawet tysiąc pociągów podmiejskich i dalekobieżnych. W ramach naszego projektu powstała też nowa część dworca, z nowym wejściem, halą biletową, poczekalnią i miejscami postojowymi "kiss & ride". Przebudowaliśmy też pobliskie skrzyżowanie i ścieżkę rowerową. Z biur w West Station korzysta około 50 firm, w tym m.in. PKP SA i PKP Intercity.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
PKP SA
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.