TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKP SKM pokazuje drezynę po modernizacji
PKP SKM InfoRail.pl - Opublikowano: 06.06.2017 09:29:02
PKP SKM pokazuje drezynę po modernizacji (foto: PKP SKM)

Dzisiaj po raz pierwszy na torach PKP SKM pojawiła się drezyna WM15H-03. Pojazd przeszedł gruntowną modernizację Zakładach Pojazdów Szynowych Stargard.

Dzisiaj po raz pierwszy na torach PKP SKM pojawiła się drezyna WM15H-03. Pojazd przeszedł gruntowną modernizację Zakładach Pojazdów Szynowych Stargard.

Wyposażony jest w żuraw hydrauliczny, wymieniony został silnik spalinowy. W kabinie można nią przewieźć sześciu pracowników. Jest to obecnie drugi pojazd utrzymania drogi kolejowej po drezynie hydraulicznej DH350.11.16, która przyjechała do SKM w listopadzie 2016 roku.

Modernizacja wózka motorowego serii WM15A przyczyni się do dużo sprawniejszego reagowania na usterki nawierzchni kolejowej, jak również pozwoli jeszcze bardziej przyspieszyć procesy remontowe na linii kolejowej numer 250 zarządzanej przez PKP Szybką Kolej Miejską w Trójmieście – poinformował przewoźnik.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP SKM
drezyna
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.