TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Jesteś tutaj: Inforail / Zarządzanie / PKP SA na kredyt 
PKP SA na kredyt
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 12.04.2018 20:23:16
PKP SA na kredyt

Polskie Koleje Państwowe SA podpiszą w piątek umowę kredytu konsorcjalnego z Pekao SA, PKO BP i Bankiem Gospodarstwa Krajowego - poinformowała kolejowa grupa.

Polskie Koleje Państwowe SA podpiszą w piątek umowę kredytu konsorcjalnego z Pekao SA, PKO BP i Bankiem Gospodarstwa Krajowego - poinformowała kolejowa grupa. Źródło bliskie transakcji poinformowało PAP, że wartość udzielonego kredytu to około 700 mln zł.

"Podczas konferencji mowa będzie między innymi o wykorzystaniu części środków na inwestycje" - napisano w zaproszeniu.

"Wartość kredytu w umowie, która ma zostać podpisana w piątek, to około 700 mln zł" - powiedziało PAP źródło.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP SA
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.