TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKP SA będzie się bawić. Święto Kolejarza w przygotowaniu!
InfoRail.pl - Opublikowano: 11.09.2018 10:48:27 1 komentarz
PKP SA będzie się bawić. Święto Kolejarza w przygotowaniu!

PKP SA wszczęła postępowania dotyczące przygotowania oprawy scenograficznej i organizacji imprezy pn. Święto Kolejarza.

PKP SA wszczęła postępowania dotyczące przygotowania oprawy scenograficznej i organizacji imprezy pn. Święto Kolejarza.

Uroczysta gala, na której zapewne pojawi się cała śmietanka kolejarska i nie tylko, połączona z wręczeniem odznaczeń resortowych oraz państwowych z okazji Święta Kolejarza, odbędzie się 19 listopada 2018 r. Za imprezę zapłaci nie kto inny jak tylko podatnik.

Niestety szczegółów tej zapewne hucznej imprezy nie poznamy, bo załącznik zostały udostępnione tylko podmiotom, które zgłoszą się do postępowania, zaś relację z tego wydarzenia przeprowadzą zapewne tylko media, które tradycyjnie otrzymają zaproszenia na tzw. spotkania zamknięte w PKP SA, bo teraz takie są właśnie standardy w PKP SA. Już teraz zatem życzymy udanej zabawy Prezesowi Krzysztofowi Mamińskiemu wraz z całą ekipą!Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP SA
  • zeus04 – 11.09.2018

    Za zabawy Inforail kto płaci? Podatnik?

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.