TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKP PLK wybudują cztery wiadukty na Mazowszu za 95,2 mln zł
InfoRail.pl - Opublikowano: 28.06.2018 00:32:43
PKP PLK wybudują cztery wiadukty na Mazowszu za 95,2 mln zł (foto: PKP PLK)

PKP Polskie Linie Kolejowe wybudują cztery wiadukty na Mazowszu. Dwa z nich powstaną w Zielonce, a po jednym w Tłuszczu i Mokrej Wsi.

PKP Polskie Linie Kolejowe wybudują cztery wiadukty na Mazowszu. Dwa z nich powstaną w Zielonce, a po jednym w Tłuszczu i Mokrej Wsi. Koszt inwestycji to 95,2 mln zł netto - poinformowały w środowym komunikacie PKP PLK.

Inwestycje, która będzie realizowana w latach 2018–2020, powstanie w ramach modernizacji linii Rail Baltica. Nowe obiekty zapewnią sprawniejszy przejazd pociągów z Warszawy do Białegostoku. Podobne rozwiązania na tej trasie ma Łochów, Kobyłka, Topór i Jasienica.

Skomunikowanie nowych obiektów z istniejącym układem drogowym zapewni dobudowa dróg dojazdowych. Przewidziano ścieżki rowerowe, chodniki oraz udogodnienia dla osób o ograniczonej mobilności.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP PLK
wiadukt
Mazowieckie
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.