TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKP PLK: Na przejeździe w Zabieżkach działała sygnalizacja świetlna i dźwiękowa
PAP InfoRail.pl - Opublikowano: 02.07.2018 09:08:50
PKP PLK: Na przejeździe w Zabieżkach działała sygnalizacja świetlna i dźwiękowa (foto: PAP)

Przejazd kolejowy w Zabieżkach (woj. mazowieckie) był przejazdem strzeżonym z sygnalizacją świetlną i dźwiękową - powiedział PAP Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP.

Przejazd kolejowy w Zabieżkach (woj. mazowieckie) był przejazdem strzeżonym z sygnalizacją świetlną i dźwiękową - powiedział PAP Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP.

W niedzielę rano samochód osobowy zderzył się tam z pociągiem. Zginęło podróżujące autem małżeństwo. Przyczyny wypadku bada policja.

"Do zdarzenia doszło na przejeździe strzeżonym z działającą sygnalizacją świetlną i dźwiękową" - powiedział Jakubowski.

Do wypadku doszło w niedzielę o godz. 10.50 w miejscowości Zabieżki (woj. mazowieckie) w gminie Celestynów. Na przejeździe kolejowym ford galaxy zderzył się z pociągiem. Zginęło podróżujące autem małżeństwo - 35-letnia kobieta i 37-letni mężczyzna. Przyczyny wypadku bada policja.

Ruch pociągów trasie Otwock - Pilawa został wznowiony o 14.40.

"Nie wskazujemy na razie przyczyny i winnych. Będziemy badać okoliczności tego zdarzenia" - skomentował nadkomisarz Daniel Niezdropa z komendy powiatowej policji w Otwocku.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP PLK
przejazd kolejowy
wypadek
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.