TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKP Intercity: Wdrożyliśmy nowy rozkład jazdy bez problemów
InfoRail.pl - Opublikowano: 18.12.2017 14:44:42 4 komentarze
PKP Intercity: Wdrożyliśmy nowy rozkład jazdy bez problemów

Nowy rozkład jazdy udało się wdrożyć bez problemów – powiedział Jarosław Oniszczuk, członek Zarządu PKP Intercity.

Nowy rozkład jazdy udało się wdrożyć bez problemów – powiedział Jarosław Oniszczuk, członek Zarządu PKP Intercity.

Przebiegało to nawet lepiej niż rok wcześniej – dodał. Na bieżąco analizowaliśmy sytuację, w razie problemów staraliśmy się pomóc – dodał.

Z tegorocznych nowości warto wspomnieć o zwiększeniu prędkości do 200 km/h na kolejnym odcinku CMK. Szybciej pociągi jadą już od Grodziska Mazowieckiego do Idzikowic. Nasze plany wiążemy z podniesieniem prędkości i mniejszymi czasami przejazdów – tłumaczył Jarosław Oniszczuk. I dodał, że wdrażanie wyższej prędkości na kolejnym odcinku CMK przebiegało bez żadnych problemów.

Dla nas wyższe prędkości pociągów to jeden z priorytetów – mówił Oniszczuk. Staramy się inwestować. Przed nami projekt CPK i KDP, w którym będziemy aktywnie uczestniczyć – dodał. Jak już informowaliśmy na łamach InfoRail.pl kolejnym wyzwaniem dla przewoźnika będzie podniesienie prędkości, rzecz jasna na wybranych odcinkach, do 230 km/h.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
rozkład jazdy
 • gutek – 18.12.2017

  teraz czas nowy tabor szczególnie na V=200

 • anarh – 18.12.2017

  kiedy 200 na LK 9 , 3 lata spóznienia. dawac !, bo jak mam jeżdzic !!

 • Rafel – 18.12.2017

  rzecz jasna na wybranych odcinkach, do 230 km/h no rzecz jasna

 • Damian – 19.12.2017

  Zachwalanie się sukcesem a żadnego artykułu o zdaniu podróżnych. ex TLK dziś IC Pogoria na Flircie nocą w którym dowiedziałem sie że odgórnie przyszedł nakaz oświecenia składu w normalnej opcji rzekomo wszystko w imię bezpieczeństwa ale nie wygody. Inni przewoźnicy na taim taborze mają trzy opcje oświetlenia i przygaszają je do minimum w nocy, ale sama jednostka nie godzi sie na nocne podróże. I co z tego że jest wdrożony nowy rozkład jazdy skoro jest dogodny.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.