TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKP Intercity: Strefa wygody czyni przedziały menadżerskie bardziej uniwersalnymi
InfoRail.pl - Opublikowano: 16.10.2019 11:45:10
PKP Intercity: Strefa wygody czyni przedziały menadżerskie bardziej uniwersalnymi (foto: PKP IC)

Jak już informowaliśmy na łamach InfoRail.pl 15 października br. weszła w życie zmiana dotycząca przedziałów menedżerskich.

Jak już informowaliśmy na łamach InfoRail.pl 15 października br. weszła w życie zmiana dotycząca przedziałów menedżerskich.

Strefa wygody to  teraz ich nowa nazwa. Strefa wygody oznacza przedział czteromiejscowy z dodatkowym serwisem w wagonie klasy 1 pociągu EIC. Szczegóły oferty można znaleźć na stronie przewoźnika: https://www.intercity.pl/pl/site/dla-biznesu/oferty/strefa-wygody.html. Tam też można odbyć wirtualną podróż w przedziale menadżerskim.  

Zmiana nazwy wskazuje na bardziej uniwersalny charakter i funkcje tych przedziałów. Zgodnie bowiem z wcześniejszymi, już wdrożonymi zmianami w regulacjach przewoźnika, zostały rozszerzone możliwości korzystania z takich przedziałów. Po wykupieniu opłaty serwisowej mogą w nich podróżować osoby posiadające Bilet weekendowy MAX, obowiązujący na przejazdy 1 klasą. Również oferta Dużej Rodziny została rozszerzona o możliwość korzystania ze Strefy wygody – informuje nas Agnieszka Serbeńska z Biura Prasowego PKP Intercity.

Wprowadzone zmiany zostały połączone z obniżką opłaty serwisowej z 99 zł do 50 zł w dni robocze i 25 zł w soboty i niedziele – dodaje.

Jak już pisaliśmy na łamach InfoRail.pl w wybranych wagonach klasy 1. Pociągów Express InterCity (EIC) znajdują się klimatyzowane przedziały menedżerskie w których można wygodnie podróżować na spotkania biznesowe. Od jutra to będą właśnie "strefy wygody". Co oferują? Przestronne wnętrza, cztery komfortowe fotele, przy każdym oświetlenie oraz gniazdko do podłączenia laptopa (230V), rozkładany stół, na którym zmieszczą się wszystkie potrzebne dokumenty, szafa na ubrania i półka na większy bagaż. W ramach przejazdu, w zależności od pory dnia, do przedziału serwowane jest śniadanie lub obiad.

 Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
przedział
oferta