TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKP Intercity przypominają o promocji Biletowa Czwartkomania
- Opublikowano: 03.08.2017 12:47:23
PKP Intercity przypominają o promocji Biletowa Czwartkomania

Biletowa Czwartkomania w PKP Intercity trwa. Dla prawdziwych łowców okazji przewoźnik udostępnia w każdy czwartek pulę najtańszych biletów na wybrane połączenia ekspresowe nawet za 29 zł.

Biletowa Czwartkomania w PKP Intercity trwa. Dla prawdziwych łowców okazji przewoźnik udostępnia w każdy czwartek pulę najtańszych biletów na wybrane połączenia ekspresowe nawet za 29 zł.

Jak upolować promocyjny bilet na ekspres? Wystarczy poczekać do czwartku, wejść na stronę intercity.pl i sprawdzić kiedy i do jakiego miasta w Polsce można wybrać się nawet za 29 zł. Wzgórze Wawelskie z Zamkiem Królewskim w Krakowie, magiczny zamek w Malborku czy legendarne polskie okręty w gdyńskim porcie to tylko niektóre z uroków Polski, które możesz odkryć, podróżując pociągami PKP Intercity w atrakcyjnych cenach.

Czwartkowe okazje

Co czwartek PKP Intercity w ramach oferty Biletowa Czwartkomania udostępnia pulę najtańszych biletów na wybrane pociągi Express InterCity Premium (EIP) oraz Express InterCity (EIC). Przewoźnik prezentuje listę składów objętych promocją na stronie intercity.pl. Bilety w atrakcyjnych cenach dotyczą 2. klasy i zaczynają się już od 29 zł. Łączą się z ulgami ustawowymi, dlatego student czy uczeń za przejazd zapłaci jeszcze mniej. Bilety są dostępne od momentu pojawienia się promocji aż do dnia poprzedzającego odjazd pociągu lub do wyczerpania puli. Można je kupić w systemie e-IC, aplikacji mobilnej, a także w kasach i automatach biletowych. Ofertę warto sprawdzać na bieżąco, ponieważ lista proponowanych miast stale się zmienia, tworząc tym samym kolejne pomysły na spontaniczne podróże.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.