TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKP Intercity partnerem Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni
- Opublikowano: 21.09.2018 07:55:44
PKP Intercity partnerem Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

PKP Intercity jest partnerem głównym jednej z najstarszych imprez filmowych w Europie – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, który trwa w Gdyni do 22 września.

PKP Intercity jest partnerem głównym jednej z najstarszych imprez filmowych w Europie – Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych, który trwa w Gdyni do 22 września.

Przewoźnik przygotował specjalną filmową strefę.

Strefa PKP Intercity "Stacja-relacja"

Filmową strefę PKP Intercity w Gdyni znajdziemy na placu Grunwaldzkim w dniach 20-22 września, będzie dostępna w godzinach 14-23. Na stylowym stoisku miłośnicy filmów spotkają gwiazdy małego i dużego ekranu, m.in. Michała Czerneckiego – aktora znanego na przykład z serialu "Leśniczówka". Odwiedzający będą mogli sprawdzić swoją wiedzę w quizach, a także otrzymają upominki w filmowym klimacie. W strefie PKP Intercity będzie też okazja na zrobienia sobie zdjęcia w fotobudce w scenerii kinowych przebojów.

O Festiwalu

O statuetkę Złotych i Srebrnych Lwów powalczą rodzime premiery i debiuty. Większość wydarzeń festiwalowych odbędzie się w Teatrze Muzycznym w Gdyni oraz Gdyńskim Centrum Filmowym. Na Plenerze Filmowym na Placu Grunwaldzkim będzie można obejrzeć filmy pełnometrażowe nagradzane w Gdyni, a także najlepsze polskie filmy krótkometrażowe ostatnich lat. Na wszystkie pokazy wstęp jest wolny, mogą więc z nich korzystać zarówno mieszkańcy Trójmiasta, jak i turyści.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
Gdynia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.