TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKP Intercity naprawią wózki szerokotorowe typu Goerlitz
InfoRail.pl - Opublikowano: 28.01.2020 08:45:29
zdjęcie ilustracyjne

PKP Intercity ogłosiły przetarg na naprawę na 4-tym poziomie utrzymania wraz z przeglądem na 3-cim poziomie utrzymania 5 kompletów wózków szerokotorowych Gőerlitz.

PKP Intercity ogłosiły przetarg na naprawę na 4-tym poziomie utrzymania wraz z przeglądem na 3-cim poziomie utrzymania 5 kompletów wózków szerokotorowych Gőerlitz.

Zakres naprawy to zespół czynności potrzebnych do uzyskania stanu technicznego i parametrów technicznych określonych w przepisach i warunkach technicznego odbioru dla danego typu Podzespołu. W zakres naprawy każdego z wózków szerokotorowych wchodzi:

a) Wykonanie stałego zakresu naprawy na 4-tym poziomie,

b) Wykonanie prac wykraczających poza stały zakres naprawy na 4-tym poziomie utrzymania. Prace te nie występują przy naprawie każdego wózka szerokotorowego i są wykonywane jedynie w razie konieczności za zgodą Zamawiającego.

Naprawy rewizyjne wózków szerokotorowych będą wykonywane zgodnie z dokumentacją techniczną: konstrukcyjną, technologiczną oraz Warunkami Technicznymi Wykonania i Odbioru po naprawie (WTW i WTO), a także odpowiednimi Europejskimi Normami, Polskimi Normami i Kartami UIC, TSI, dokumentami technicznymi lub równoważnymi dokumentami, obowiązującymi w okresie trwania umowy.

Zamawiający wymaga udzielenia pisemnej gwarancji i rękojmi jakości na naprawę podzespołu, zgodnie ze złożoną ofertą jednak nie krótszy niż 36 miesięcy.

Zamawiający nie dopuszcza możliwości złożenia oferty wariantowej.

Oferty w przetargu można składać do 7 lutego 2020 roku. Jedyne kryterium wyboru stanowi cena.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
P4
wózek wagonowy
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.