TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKP Intercity naprawią ósemki
InfoRail.pl - Opublikowano: 28.02.2018 10:08:45
PKP Intercity naprawią ósemki

PKP Intercity ogłosiły przetarg na wykonanie naprawy okresowej na 4-tym poziomie utrzymania 7 lokomotyw elektrycznych serii EP08.

PKP Intercity ogłosiły przetarg na wykonanie naprawy okresowej na 4-tym poziomie utrzymania 7 lokomotyw elektrycznych serii EP08.

Zamawiający wymaga wykonania naprawy rewizyjnej jednej lokomotywy (czas postoju lokomotywy w naprawie) nie później niż w terminie 60 dni kalendarzowych. Konieczne jest także udzielenie pisemnej gwarancji jakości na wykonaną usługę, a także rękojmi, przez okres minimum 24 miesięcy w odniesieniu do każdej lokomotywy.

Czas na realizację całego zadania to 36 miesięcy.

Oferty można składać do 11 kwietnia 2018 roku. Kryteria wyboru stanowią:

Okres gwarancji i rękojmi - Waga: 20

Termin wykonania naprawy rewizyjnej jednej lokomotywy - Waga: 10

Cena - Waga: 70.

Wymagane jest doświadczenie. O zamówienie może ubiegać się podmiot, który w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzonej działalności jest krótszy – w tym okresie, należycie wykonał naprawę lub dostawę co najmniej 3 pojazdów kolejowych z napędem elektrycznym.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
EP08
lokomotywa
PKP Intercity
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.