TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKP Intercity na targach Absolvent Talent Days w Warszawie
InfoRail.pl - Opublikowano: 16.10.2018 11:54:59
PKP Intercity na targach Absolvent Talent Days w Warszawie (foto: PKP IC)

Wszystkich zainteresowanych pracą lub stażem w PKP Intercity przewoźnik zaprasza w najbliższy czwartek na Stadion Narodowy w Warszawie.

Wszystkich zainteresowanych pracą lub stażem w PKP Intercity przewoźnik zaprasza w najbliższy czwartek na Stadion Narodowy w Warszawie. 18 października, już po raz dziesiąty, odbędą się największe targi pracy i praktyk – Absolvent Talent Days.

Wstęp jest bezpłatny.

Praktyczna wiedza

Uczestnictwo w targach to okazja do zdobycia wielu przydatnych informacji na temat pracodawcy oraz samego procesu rekrutacji. W trakcie szkolenia otwartego przedstawiciele PKP Intercity zaprezentują najczęściej popełniane błędy podczas rozmowy rekrutacyjnej i podpowiedzą jak ich uniknąć. Sesja zamknięta dotyczyć będzie tego o co pytać, a co przemilczeć podczas spotkania z potencjalnym pracodawcą. W panelu zostanie poruszony temat szukania pierwszej pracy.

Program wydarzenia jest już dostępny na stronie organizatora. Udział w targach jest bezpłatny. Wystarczy pobrać wcześniej bilet.

Staż i praca w PKP Intercity

Uczestnicy targów będą mogli spotkać się z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację i rozwój zawodowy w PKP Intercity na stoisku zlokalizowanym w środkowej części Business Clubu. Będzie to doskonała okazja do poznania aktualnych ofert pracy, praktyk i staży, a także możliwość aplikowania na wybrane stanowisko.

Edukacja młodzieży

PKP Intercity współpracuje z ponad 20 placówkami edukacyjnymi w całej Polsce. W ramach zajęć, oprócz nabycia wiedzy teoretycznej, młodzież odbywa specjalistyczne praktyki np. na terenie stacji postojowej w Warszawie. Dodatkowo, w 2017 roku uruchomiono program stypendialny, z którego korzystają najzdolniejsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Partnerstwa ze szkołami mają dla nas wymiar strategiczny. Ich absolwenci to często nasi przyszli pracownicy. Jako lider rynku przewozów pasażerskich widzimy ogromną potrzebę kształcenia uczniów w tematyce związanej z funkcjonowaniem sektora transportowego. Jednocześnie zależy nam na tym, aby zainteresować ofertami pracy młodych ludzi niezwiązanych z branżą. Stąd nasza obecność na Absolvent Talent Days. Serdecznie zachęcam do odwiedzenia stoiska PKP Intercity podczas targów! – zaprasza Agnieszka Serbeńska, rzecznik prasowy PKP Intercity.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity