TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKP Intercity kupują chorągiewki i gwizdki
InfoRail.pl - Opublikowano: 16.02.2018 19:43:18
PKP Intercity kupują chorągiewki i gwizdki (foto: PKP IC)

PKP Intercity ogłosiły przetarg na zakup rekwizytów dla drużyn konduktorskich. Jego przedmiotem jest zakup chorągiewek i gwizdków.

PKP Intercity ogłosiły przetarg na zakup rekwizytów dla drużyn konduktorskich. Jego przedmiotem jest zakup chorągiewek i gwizdków.

I tak przewoźnik chce nabyć gwizdki "sportowe" ze smyczą kulkowy, czarne, plastikowe lub metalowe nierdzewne. 2200 sztuk. Dalej kupuje też chorągiewki sygnałowe, które powinny składać się z drewnianej rękojeści oraz flagi w kolorze żółtym (kolor: RAL 1018 Zinc Yellow). Flaga ma być ściśle umieszczona na rękojeści. Wymiary chorągiewki sygnałowej wraz z drzewcem: długość 25 cm, szerokość: 22 cm, kijek: 24 cm. 500 sztuk.

Decyduje cena.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
konduktor
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.