TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKP Intercity chcą zlecić wykonanie napraw P4 dziesięciu SM42
InfoRail.pl - Opublikowano: 11.10.2019 14:45:49
PKP Intercity chcą zlecić wykonanie napraw P4 dziesięciu SM42

PKP Intercity poszukują wykonawcy napraw rewizyjnych 10 sztuk lokomotyw spalinowych SM42.

PKP Intercity poszukują wykonawcy napraw rewizyjnych 10 sztuk lokomotyw spalinowych SM42.

Przedmiot zamówienia podzielony jest na 2 części:

1) część 1 – Wykonanie naprawy okresowej na 4-tym poziomie utrzymania sześciu sztuk lokomotyw SM42 typ 6D w ciągu 9 miesięcy;

2) część 2 – Wykonanie naprawy okresowej na 4-tym poziomie utrzymania czterech sztuk lokomotyw SM42 typ 6D w ciągu 9 miesięcy.

Wymagane jest doświadczenie. O zamówienie może ubiegać się wykonawca, który w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzonej działalności jest krótszy w tym okresie, należycie wykonał:

a) dla części 1 – naprawy co najmniej 2 dwóch lokomotyw spalinowych na 4 lub 5 poziomie utrzymania zgodnie z definicją określoną w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 12.10.2005 r. w sprawie ogólnych warunków technicznych eksploatacji pojazdów kolejowych;

b) dla części 2 - naprawy co najmniej dwóch lokomotyw spalinowych na 4 lub 5 poziomie utrzymania zgodnie z definicją określoną w Rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 12.10.2005 r. w sprawie ogólnych warunków technicznych eksploatacji pojazdów kolejowych.

Oferty można składać do 12 listopada 2019 roku.

Wymagane jest wadium, odpowiednio dla każdej części 80 i 40 tys. zł.

Oferta musi zachować ważność do 10 stycznia 2020 roku.

Kryteria wyboru stanowią:

Okres gwarancji i rękojmi - Waga: 20

Cena - Waga: 80.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
lokomotywa
SM42
PKP Intercity
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.