TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKP IC chcą wymienić pulpity w trzech siódemkach. Każdy inny
InfoRail.pl - Opublikowano: 23.02.2018 17:40:53 1 komentarz
Pulpit lokomotyw EP07 (foto: Wikipedia/Sebalorek, lic. CC BY-SA 3.0)

PKP Intercity ogłosiły przetarg na wykonanie pulpitów maszynisty w lokomotywach serii EP07. Zamówienie jest o tyle ciekawe, że pulpity trzeba najpierw wymierzyć, bo każdy będzie inny.

PKP Intercity ogłosiły przetarg na wykonanie pulpitów maszynisty w lokomotywach serii EP07. Zamówienie jest o tyle ciekawe, że pulpity trzeba najpierw wymierzyć, bo każdy będzie inny.

I tak przewoźnik informuje, że do wykonania są panele wraz z opisami do 6 kabin maszynisty (3 lokomotyw po 2 kabiny). Ze względu na występujące różnice w wymiarach pulpitów miedzy różnymi kabinami, konieczne jest, przed wykonaniem nowych paneli pulpitów, dokonanie stosownych pomiarów obecnie zamontowanych, oddzielnie dla każdej kabiny.

Zaplanowane naprawy lokomotyw będą realizowane w ciągu całego roku 2018. Obecnie dla oferenta przewoźnik może udostępnić lokomotywę EP07-1041. Pojazdy EP07-1011 i EP07-1053 będą wyłączone na naprawę okresową pod koniec roku 2018. Wszystkie pojazdy są/będą dostępne na terenie Sekcji Napraw Taboru we Wrocławiu.

Oferty można składać do 6 marca 2018 roku. Termin realizacji zamówienia to 30 dni. Decyduje cena.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP Intercity
lokomotywa
EP07
  • DarekP – 25.02.2018

    To dość ciekawe, wprawdzie 1041 jest po P5+M w Newagu, ale pozostałe w Oleśnicy. Dlaczego więc są różne?

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.