TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PKP CARGO podpisało z Newagiem list intencyjny ws. lokomotyw
- Opublikowano: 12.07.2018 14:45:35
PKP CARGO podpisało z Newagiem list intencyjny ws. lokomotyw

Przy okazji dzisiejszej prezentacji Dragona 2 Newag podpisał z PKP CARGO list intencyjny, dotyczący trzech lokomotyw.

Przy okazji dzisiejszej prezentacji Dragona 2 Newag podpisał z PKP CARGO list intencyjny, dotyczący trzech lokomotyw.

To wyraźny sygnał ze strony przewoźnika, który jest zainteresowany pozyskaniem nowych elektrowozów. Ich zakup musi jednak zostać poprzedzony postępowaniem przetargowym. To ma zostać przeprowadzone jeszcze w tym roku, jeśli wszystko pójdzie po myśli zamawiającego nowe lokomotyw wyjadą na tory w grudniu br.

Podpisanie listu intencyjnego przez Newag to również wyraźny sygnał ze strony producenta, który wyraża gotowość dostarczenia lokomotyw dla PKP CARGO. Zaprezentowany dziś Dragon 2 wpisuje się w potrzeby przewoźnika. Jak już informowaliśmy na łamach InfoRail.pl spółka planuje wyprodukowanie 10 takich elektrowozów, które będą czekały na klientów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.