TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Piekary Śląskie z nagrodą za dworzec autobusowy [FILM]
- Opublikowano: 19.11.2017 19:44:54
Piekary Śląskie z nagrodą za dworzec autobusowy

Na tegoroczną, 18. edycję konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2017, wpłynęło 27 realizacji, zlokalizowanych na terenie 17 gmin.

Na tegoroczną, 18. edycję konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2017, wpłynęło 27 realizacji, zlokalizowanych na terenie 17 gmin.

– Musimy pamiętać, że przestrzeń nie jest dobrem odnawialnym. Tutaj nie ma miejsca na błędy. Organizacja przestrzeni musi być na bardzo dobrym poziomie. Nie dobra, nie sprzyjająca architektura to nic innego jak olbrzymie koszty. Podczas tej gali kolejny raz promujemy najlepsze rozwiązania w tym względzie – powiedział na początku uroczystości Henryk Mercik, członek zarządu województwa śląskiego.

Nagroda Marszałka Województwa Śląskiego w kategorii przestrzeń publiczna trafiła do projektantów i architektów odpowiedzialnych za przebudowę istniejącego dworca autobusowego w Piekarach Śl. Jury doceniło "odważne i wyraziste ukształtowanie formy, zadaszenie wielofunkcyjnej przestrzeni dworca autobusowego oraz prawidłowo rozwiązaną funkcję w kompaktowym układzie i właściwej skali stosowanej na potrzeby miast".Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Piekary Śląskie
dworzec
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.