TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

Pięć linii PKS Tour w sieci SuperPKS-u
INFOBUS.PL - Opublikowano: 27.02.2018 13:00:05
Pięć linii PKS Tour w sieci SuperPKS-u

Dolnośląska firma PKS Tour Jelenia Góra została partnerem SuperPKS-u i dołożyła do żółtej puli połączeń pięć swoich tras.

Dolnośląska firma PKS Tour Jelenia Góra została partnerem SuperPKS-u i dołożyła do żółtej puli połączeń pięć swoich tras.

Z tej okazji teraz na superpks.pl możecie kupić bilety jeleniogórskiego przewoźnika w promocyjnych cenach, a z kodem rabatowym MORZEIGORY do końca marca kupicie je jeszcze 10 zł taniej.

Partnerstwo obejmuje linie z Jeleniej Góry do Wrocławia, Słupska, Koszalina i Szczecina, oraz połączenie Wrocław - Karpacz z przesiadką w Jeleniej Górze. Przypomnijmy, że SuperPKS to marka przewozów autobusowych realizowana przez przewoźników z różnych regionów Polski oraz firmę nowych technologii Teroplan S.A.

Szeroka współpraca

SuperPKS to nie pierwsza platforma z którą współpracuje jeleniogórski przewoźnik. Od 2017 r. firma działa w platformie PolskiBus / FlixBus i obsługuje podróże łączone z Jeleniej Góry do Pragi, Berlina, Warszawy, Krakowa, Gdańska, Zakopanego, Poznania, Łodzi, Katowic, Bydgoszczy, Opola oraz Leszna.

Dodatkowo od 15 października pasażerowie PKS Tour Jelenia Góra mogą podróżować z Wrocławia do Karpacza w ramach biletu zintegrowanego z Kolejami Dolnośląskimi. Najpierw pociągiem do Jeleniej Góry, a następnie autobusem do Karpacza lub na odwrót. Dzięki autobusowo-kolejowemu porozumieniu uruchamiano 16 kursów autobusowych dziennie na trasie Jelenia Góra-Karpacz.

Od poniedziałku do soboty przewidziano 16 połączeń do Karpacza i z powrotem, zaś w niedzielę podróżni korzystają z dziewięciu kursów. Trasę obsługują autobusy niskopodłogowe. Pasażerowie będą mieli możliwość przewiezienia dużego bagażu, rowerów czy wózków dziecięcych. Z połączeń autobusowych korzystać będzie można do czasu reaktywacji linii kolejowej Jelenia Góra – Karpacz.

Cennik Wrocław-Karpacz - Bilet jednorazowy: Normalny: 28,60 zł (23,60 zł pociąg + 5,00 zł autobus) / Ulgowy studencki: 16,56 zł (11,56 zł pociąg + 5,00 zł autobus)

Cennik Wałbrzych Miasto-Karpacz - Bilet jednorazowy: Normalny: 19,60 zł (14,60 zł pociąg + 5,00 zł autobus) / Ulgowy studencki: 12,15 zł (7,15 zł pociąg + 5,00 zł autobus)

Bilet weekendowy: Koszt: 50 zł / Obowiązuje od piątku od godziny 18:00 do poniedziałku do godziny 6:00, także w długie weekendy. W tym czasie można bez ograniczeń korzystać z połączeń kolejowych Kolei Dolnośląskich, a także autobusowych obsługiwanych przez PKS Tour na linii 100 (wyjątek stanowi "Pociąg do kultury").
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
linie
SuperPKS
PKS Jelenia Góra