TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

PESA z umową na naprawę awaryjną SA134-021
InfoRail.pl - Opublikowano: 17.03.2017 09:07:39 4 komentarze
PESA z umową na naprawę awaryjną SA134-021 (źródło: Wikipedia/MOs810, lic. 4.0)

Lubuski Oddział Przewozów Regionalnych podpisał z PESĄ umowę na wykonanie naprawy awaryjnej autobusu szynowego typu 218Md serii SA 134-021.

Lubuski Oddział Przewozów Regionalnych podpisał z PESĄ umowę na wykonanie naprawy awaryjnej autobusu szynowego typu 218Md serii SA 134-021.

Jej wartość to 349112,75 PLN. Umowa została podpisana po udzieleniu zamówienia bez uprzedniej publikacji zaproszenia do ubiegania się o zamówienie w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej. W uzasadnieniu czytamy, że zgodnie z kartą gwarancji pojazdu SA 134-021 (gwarancja do 29 marca 2021 r.) oraz warunków umowy zakupu pojazdu zawartej pomiędzy Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubuskiego a producentem pojazdu ? Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego "Mińsk Mazowiecki" Spółka Akcyjna i Umowy użyczenia pomiędzy Spółką Przewozy Regionalne a ww. Urzędem Marszałkowskim biorący w użyczenie zobowiązany jest do przestrzegania warunków gwarancji określonych w dokumentacji dostarczonej wraz z pojazdem. Gwarantem pojazdu jest ZNTK Mińsk Mazowiecki ? producent pojazdu, który do wykonania przedmiotowej wskazał podmiot uprawniony przez producenta ?PESĘ Bydgoszcz.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PESA
Przewozy Regionalne
SA134
  • PodróżującyPoEuropie – 17.03.2017

    nie dziwi mnie że to jest awaryjne to przecież PESA

  • sd – 18.03.2017

    Powodem awarii nie był przypadkiem dzwon?

  • żart – 30.03.2017

    Może dzwon Zygmunta w Krakowie :-)

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.